Kawasaki ZR 7 (2000)

Vlastník Ranger
Vloženo 4.3.2019
Aktualizováno 4.1.2020

Nadcasovy nahac, takova ta klasika, ktera vekem tolik nestarne. Osvedceny a jednoduchy motor, rozumny vykon i spotreba, prijemny zvuk.

První dojmy - Szivani nebylo nejjednodussi, protoze jsem na ni musel hned po koupi urazit pres 400km v desti po dalnici v chladnu domu, ale myslim, ze to stalo za to :-)

Motorku bych doporučil pro - Jako prechod na prvni velkou motorku, pripadne jako pohodovejsi stroj na kochacky a vylety ve dvou.

Motorku jsem si vybral na popojizdky kolem komina a kratke vylety ve dvou. Motorka je klidna, hodna, vaha mi neprijde nijak neresitelna, dobre funguje prevodovka, pekne to i startuje za studena a na svuj vek i stav se celkove motorka chova velice dobre. Urcite bych ji doporucil klidnym motorkarum, protoze podvozek je spise na pohodove cestovani, nez nejake vyblbnuti v zatackach. Brzdy se mi zdaji docela slabe, motor tak stredni a podvozek asi mezi vykonem motoru a brzd.

Hunyady
Hunyady napsal 04.03.19 v 16:53 10b.

Pěkná. Kdysi jsem měl ER-5 ve stejné modré barvě a uvažoval o její výměně za ZR-7. Tak ať s ní jsi spokojený

Ranger
Ranger napsal 04.03.19 v 15:53

že to moc nebrzdí jsem už zjistil :D navíc je přední guma docela oskákaná jak jsou měkké tlumiče, takže mám takové abs :D

kawasaki-zr7
kawasaki-zr7 napsal 04.03.19 v 12:27 10b.

Když naháč tak jedině vzduchem chlazený. Jo a moc to nebrzdí

chevyr
chevyr napsal 04.03.19 v 08:17 10b.

Čadil
Čadil napsal 04.03.19 v 04:57 10b.