Ducati 900 SS (1995)

Vlastník Milanek13
Vloženo 3.3.2019
Aktualizováno 5.8.2021

Vloženo: 23.03.2019, Uskutečněno: 23.03.2019, Stav tachometru: 40908 km, Zhlédnuto: 18x

Tak jsem se konečně taky dočkal a odstartoval sezonu 2019. Na první letošní výjezd jsem zvolil samozřejmě novinku ve své garáži krásnou Ducati 900SS .
Vyrazil jsem se nejdříve podívat do Sosnové na dakarské speciály ,které tam budou zítra od rána předvádět pořádnou show. Pár se jich už po trati prohánělo ,takže se bylo na co dívat. Pokračoval jsem na Dubou a potom ještě do Štětí na pokec za Dejvem.
Ale teď už k motocyklu. Po zkušenosti s 600SS jsem čekal ,že bude na 900SS pěkné svezení , ale že to bude až tak moc super, jsem fakt nečekal . Motorka má nádherný mechanický zvuk a brzdy , převodovka i podvozek pracují jako by to byl nový stroj a ne 25 let starý youngtimer. Pocit ryzího motorismu je úžasný a zprostředkované emoce se ani nedají popsat , to musíte zažít .
Za odpoledne najeto krásných 250km.

elvis78 (133) napsal 24.03.2019 v 12:32

paráda. Ještě než jsem to četl tak jsem koukal na fotky a Sosnovou jsem poznal. Kdysi jsme tam byli na jedné etapě rally, ještě když mě to bralo A jezdím kolem na sever . Motorku máš moc krásnou, vlastně všechny

KrtekBazi (2) napsal 24.03.2019 v 10:51

Koukám,že jsi si to asi hodně užil škoda,že jsem nemohl krásný stroj.cau.

DejvGSR (52) napsal 24.03.2019 v 07:18

Musím potvrdit. Překrásný stroj, s neuvěřitelnou mechanickou živočišností. Bohužel se dnes už takové stroje nevyrábějí. Obavám se toho, co ty magoři v Bruselu na nás ještě vymyslí. Stroj vypadá parádně, nádherně zní, klepese, cuká, funí, ale také krásně voní. podvozek pevný jak skála a chování při nájezdu do zatáčky - tak tohle je pravá Ducati.

• okruh Dymokury

Dneska jsme s bráchou vytáhli starší stroje na odpolední pojezd ve sportovnějším tempu. Jako cíl jsme měli přírodní okruh Dymokury . Obkroužili jsme 2 kola a vyrazili na zmrzlinu do Poděbrad , kde bylo plné náměstí moto

Vloženo: 11.04.2021
    Uskutečněno: 11.04.2021
  • Na sezónu 2021 - Připraveno

Dneska večer mi Jirka (Officina Riantini) , přivezl zpět moje 900SS po celkové kontrole a opravách všeho co bylo třeba. Hlavně výměna ložisek krku řízení , odstranění problémů s karburátory co propouštěly benzín do ole

Typ: Údržba
    Vloženo: 10.02.2021
    Uskutečněno: 10.02.2021
  • Zazimování - překvapení

Po kompletní očistě a vyleštění jsem doplnil nádrž do plna Vervou 100 , aby se v další sezóně dobře startovalo. Bohužel po několika dnech jsem zjistil ,že téměř celá nádrž vytekla. Po dalším doplnění bylo jasné ,že pali

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.12.2020