Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník Zbyněkl
Vloženo 1.3.2019
Aktualizováno 10.3.2024

Po ježdění na strojích Jawa a jim podobných peklostrojích byla pro mě něco neuvěřitelného.

Motorka koupena od přivezeno ze SRN

První dojmy - Moje první zahraniční motorka. Po Jawě třipade jsem byl v sedmém nebi. Pěkné, pohodlné svezení, na začátečníka Japan moto výkon dostatečný. Prostě jsem si to užíval. Motorka byla zánovní, byla po starší ženě, nebouraná, měla pouze 4tis. km.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky super motorka. Pro pokročilé kliďase taktéž.

Doplňky na motorce - Laďák Scorpion.

Naskytla se příležitost koupit zánovní stroj, tak jsem neváhal a šel do toho. Žádná raketa, ale pro začátečníka dobrá volba. Trošku mekká na podvozek, ale zase na cestování docela pohodlná i pro batůžek. Polokapota super věc, která tě chrání docela dobře před větrem. Jízda ve dvou a s bagáží trochu zrácela na výkonu, nojo no 600vka s 98koníky. Spotřeba slušná, brzdy dostačující, poruchy žádné. Jediné co jsem nechával seštelovat byly podtlaky na karburátorech. Jinak šlapala jak hodinky, do té doby, kdy si pro ni přijel nový majitel. A to už jsem začal koukat po něčem novém.

milec
milec napsal 02.03.19 v 17:26 10b.

Nádhera

martin292
martin292 napsal 01.03.19 v 20:10 10b.