Honda CBF 600N (2006)

Vlastník jerssey1
Vloženo 28.2.2019
Aktualizováno 7.11.2020

Moje první čiči Skvěle stavěná motorka pro holky a začátečníky. Úvodní foto ještě od prodejce.

Motorka koupena od FIRMA:LB moto (Ústí nad Labem) - úžasný přístup, ochota a hlavně krásné a kvalitní motorky, jednoznačně doporučuji

Suzuki SV 650: nepadla mi do ruky a pod zadek :-) tak jako CBF

První dojmy - Zatím mohu říci pouze to, že s výškou 176cm mi krásně padla pod zadek :-) Mám celkem dlouhé nohy, ale asi krátké ruce, protože na všech ostatních (sv650, hornet) jsem seděla zkroucená jako paragraf a ruce jsem měla natažené, až mě bolely lokty. Podle mého je to ideální motorka pro holky. Máme za sebou první vyjížďku a vše bylo super, motorka se chová klidně, ale když za to omylem zatáhnu, jede jako šílená :-D Zatím jsem z ní nadšená.

Motorku bych doporučil pro - Ideální motorka pro holky a začátečníky, ostatně tak ji i Honda představila. Na druhou stranu - sedl na ni kolega, který jezdí x let hondu cbr 900 a byl z ní nadšený, dokonce na ní se svými 2m a 130kg ani nevypadal jak vosa na bonbónu.

Doplňky na motorce - padáky

Jsem úplný začátečník a toto je moje první motorka. Teprve se budeme seznamovat. CBF jsem si vybrala jednak proto, že mi byla doporučena v motoškole, jako vhodná motorka pro holku a začátečníka v jednom. Dalším důvodem byl čtyřválec, protože v malých rychlostech (resp. při nízkých otáčkách) jede plynuleji a není ucukaný. Velké plus je ABS, pro začátečníka podle mě dobrá volba a určitě pomůže v situaci, kdy se více vezme za brzdu či na štěrku a písku. A poslední důvod je ryze holčičí, prostě je krásná a když jsem si na ni sedla, okamžitě mi padla do ruky, narozdíl třeba od horneta, na kterém jsem se cítila zkroucená jako paragraf.

Hokke
Hokke napsal 02.06.19 v 11:53 10b.

nooo pořádná hračka

jerssey1
jerssey1 napsal 01.04.19 v 10:39

Děkuji už jsme 3x vyjeli a je to lepší a lepší

claire_only_one
claire_only_one napsal 26.03.19 v 18:59 10b.

Krásná!

jerssey1
jerssey1 napsal 22.03.19 v 07:21

Děkuji zatím je na mě i hodná

Čadil
Čadil napsal 02.03.19 v 13:35 10b.

moc pěkná