Honda CLR 125 (2001)

Vlastník Čermi
Vloženo 29.11.2006
Aktualizováno 15.7.2007

Je v černo-metalové barvě. Bohužel už se mě na tacháku překulilo 30000km. Jinak je v dobrým stavu. Nedávno jsem měnil řetězovku a motorový olej. Jen tak ze srandy jsem si dal nad motor krátký diodový pásek a je to docela dobrý.

Zkušenosti: Jo na začátek to je perfektní motorka (já vim, je to trapný, píše to každej) ale v současný době už pokukuju po něčem silnějšim. Chtěl bych Aprilia Pegaso 650. Tak kdyby náhodou jste někdo o něčem věděl, tak sem s tím...

Cesty: Nejdelší vyjížďka byl orientační závod motoklubu Janov (cca 180km). Projížďky na střední vzdálenosti od Litomyšle. Když je pěkné počasí, tak používám CityFly jako dopravní prostředek do školy. Letos jsem na ni ještě odjel takovej menší čundr a všechno v poho.

Další info: Samozřejmě jsem ji párkrát položil. Jednou jsem se srazil s kamarádem při projížďce a zničil jsem si blinkr, zrcátko a chromovnou krytku výfuku (neni voco stát,např.: za originální blinkr chtěj 1200Kč).

LoserKid
LoserKid napsal 10.08.08 v 13:35

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli nahodou nemáš na CityFly technickou příručku nebo návod k udržbě , předem děkuji LoserKid

mikeh15
mikeh15 napsal 26.10.07 v 13:06

čus heled měl bych takovou prozbu?nemáš prosimtě servisní manuál na CLR?já sem si jí přivezl tedka z německa a nemám k tomu manuál,jestli bys mi ho třeba neoskenoval stačila by ta stránka s olejema a tak!díky moc za odpověď!

smazany29301
smazany29301 napsal 06.08.07 v 21:14

Zdarec, chcu se zeptat kdo by mel zájem a byl by ochotnej dojet na sraz CLRek ne bo podniknout aspon nejakou pořádnou vyjíždku,ptám se proto páč chcu videt zájem jesi má cenu neco vubec domlouvat kdyžtak dejte vedet na muj profil

honzina
honzina napsal 06.06.07 v 13:38