BMW R 1100 GS (1997)

Vlastník Hutaj
Vloženo 26.2.2019
Aktualizováno 18.5.2020

Vždycky se mi líbily motorky s motorem ''naštorc'' a teď když byla možnost ji koupit neodolal jsem

Suzuki DR 800 Big: pěkný kus těžko k sehnání
Honda XRV 750 Africa Twin: důvod neuveden

První dojmy - Motorka splnila co jsem od ní čekal je velká, těžká, pohodlná a na české silnice má perfektní podvozek. Zatím najeto jen pár kilometrů na podzim, takže na velké dojmy je brzo. Přece jen se spolu teprve sehráváme.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo se nebojí velké motorky a nepotřebuje jezdit 300 km/h na okreskách

Doplňky na motorce - je tu spousta doplňků od touratechu (přední světlo, stupačky, kryty hlav..), boční kufry, topcase, tankvak, přídavné světla

Vždy jsem chtěl cestovní enduro... tak jsem si ho pořídil teď už jenom vyrazit
Po prvních kilometrech kdy začalo opadávat nadšení začaly být slyšet neznámé zvuky ...naštěstí to není závada, ale vlastnost BMW.
Zatím jsem bez poruchy, takže až na malý problém s gumou mitas která uchází je to super
2020
Tak sezóna začala po dokončení oprav ze sezóny minulé, možno opět vyrazit
Až na unikající brzdovou kapalinu a utržené spojkové lanko to šlo dobře ...zatím jsme vždy dorazily domů. Jsem zvědav co nás spolu čeká letos na cestách necestách

up11OO
up11OO napsal 11.11.19 v 14:39 10b.

Paráda, pěkný kus mašiny ty kufry jsou slušny ať slouží a dělá radost

Simitom
Simitom napsal 09.09.19 v 08:37

Tyhle naše starý stroje jsou proste super. Gratuluju a přeju hodně spokojenych kilometru. ??? PS: Mě ucházela přední 07čka. Stačí ráfek poradně očistit jarovou vodou a pak ji ještě použit při nasazováni a je po problému. ?

mardock
mardock napsal 07.03.19 v 17:46 10b.

pěkně vybavená. Ještě dát pryč ten bojler místo výfuku a bude to OK