Harley Davidson FXSTB Night Train (1999)

Vlastník Varaník
Vloženo 25.2.2019
Aktualizováno 4.9.2019

Vloženo: 12.02.2020, Uskutečněno: 12.02.2020, Stav tachometru: 37000 km, Zhlédnuto: 38x, Firma: DIY

Po demontáži kvůli celkové údržbě jsem našel popraskaný podsedák sedla.Radost nesmírná - co vám budu povídat. Oto bylo horší zjištění že ten zkurvenej plast se nedá zavařit , teda dá ale nedrží to. Takže mi bylo nabídnuto jedlo Corbin s kovovým spodkem z model 96. Je jiný tvarově ale pasuje. Uvidíme - třeba se na něm bude sedět líp. Ten starý podsedák mám v plánu nechat vyrobit z laminátu celý nový a pěnu s potahem tam namontovat nazpátek.

• Přezouvání

Tak jsem konečně tu ztvrdlou pryž z roku 2003 konečně přezul. Že ta nová má bílej proužek jsem se při nákupu nevšimnul - snad to nebude tak blbě vypadat... Jinak je to origo Dunlop H-D. A když už jsem v tom byl tak jsem

Typ: Údržba
    Vloženo: 06.10.2020
    Uskutečněno: 06.10.2020
  • Vyhřívané hefty

Dostal jsem od manželky vyhřívané hefty od Symtec - Heat daemon na HD. Manželka asi už neměla trpělivost poslouchat jak mně ráno cestou do fachy stuďěj prstíky, jelikož jsem lama a jezdím v letních rukavicívch,že... Ta

Vloženo: 24.05.2020
    Uskutečněno: 24.05.2020
  • Úprava výfuků

Tak po tom všem vymýšlení co udělat s tim zvukem jsem se rozhodl že stávající výfuky nastavím (prodloužím) a uvidí se. Neni to nezvratný zásah tak co na tom? Koupil jsem si v Akrosu za 3 kila metr nerez trubky, fiknul

Vloženo: 12.02.2020
    Uskutečněno: 12.02.2020