renocar_unor

Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (2004)

Vlastník babule
Vloženo 25.2.2019
Aktualizováno 25.2.2019

Ani jsem to neplánovala a najednou se to stalo... na nějaké akci jsem sedla na Indiana Scouta a zjistila jsem, že mi nízko položené těžiště vyhovuje víc než kácivá Virgule. Jenže cena za Scouta nevyhovovala mé peněžence. Tak jsem hledala kompromis.

Motorka koupena od FIRMA:Haus-moto (Ledeč nad Sázavou)

První dojmy - První dojem: vykulená jak lesní včela, všechno jinak oproti Virguli, místo vlaštovek široká řidítka, nádrž široká jak vznášedlo, těžiště o podstatný kus níž, místo stupaček plotny. Po projetí okolo baráku dojem druhý: první dojem byl správný, fakt je vše jinak, to zase bude pádů :D

Doplňky na motorce - Sezona nezačala, nebylo co najezdit, tak jsem aspoň Tlusťocha vybavila na život se mnou - dostal přední i zadní padáky... dál uvidíme
V plánu je zrušit opěrku i sedlo spolujezdce a nechat jen s nosičem na vak pro případ delší cesty, na víkendy stačí brašny, možná pás na nádrž, nějaký chlasták dopředu a rolku, víc netřeba. S plégem mám trochu problém, je to potvora velká jak vrata do stodoly, možná půjde pryč, to ukáže čas a pár kilometrů ve větru

objela jsem zatím blok a nepoložila to, to je úspěch, tak co psát... už jsem slyšela názory, že je to krok zpět, že jdu na nižší kubaturu, menší výkon... ale já taky nemládnu, těch 110km/h mi na kochačku stačí a kdoví, pokud tahle volba nebyla ta správná, tak můžu zkoušet dál :)

Bud
Bud napsal 04.10.19 v 21:27 10b.

Za ty roky, už něco naježděno máš, není možná... Motka je pěkná, hlavně, aby se ti s ní líp jezdilo a taky je mladší.. Kubatůra, výkon, není určitě vždy to nejdůležitější... Nechť se daří.

Ivóóšek
Ivóóšek napsal 08.03.19 v 20:00 10b.

Kropikkk
Kropikkk napsal 05.03.19 v 20:17 10b.

Blahopřeji a kolama vždy dolu

babule
babule napsal 03.03.19 v 21:43

Koljo, díky - a Bublina byla náhodou moc hodná, odpustila mi spoustu chyb a pokud jsem se válela, byla to vždy chyba má, ne mašiny

Kolja73
Kolja73 napsal 03.03.19 v 17:40 10b.

Ahoj,tak jsi udělala změnu.Přeji Ti ať je na tebe hodnější, jak Virgule a doufám,že ji vyladíš k obrazu svému.Hodně šťastných km.