BMW R 1200 GS Adventure (2012)

Vlastník jouda1
Vloženo 24.2.2019
Aktualizováno 24.2.2019

Bmw r1200gs adventure dvouvačka co vic představovat,asi to nej

Motorka koupena od Polsko soukromník

Triumph Tiger Explorer XC: Viděl jsem jich 5 a všem chrčela spojka,o zvucích z motoru nemluvě,Honda Crosstourer 1200 je malá.Bmw r1200gs LC-nemam náladu opravovat co 5t km

První dojmy - Po zkusenostech s advikem 2006 bude určo dobrá

Motorku bych doporučil pro - Pro Dvoumetrový chlapáky který se nechtěji courat po městě

Doplňky na motorce - Zakázkové polepy,kufry na miru dle mych požadavků,kryty stehen a vnitřni blatnik proti vodě home made,asi neeuplně vzhledný ale ze zkusenosti určo funkční.

Starej Advik se mnou přečkal 30t km neřikam že vždy stál na kolech ale vždy na nich skončil,byl to dobrej a věrnej kámoš na cestách i necestách ale co si budem povidat u nás prodat motku s kilem na hrbu žádnej med i když se všeobecně ví že Báwa něco vydrži.no šla kamaradovi kterej spíš než na kiláky hledí na stav.No a já byl v křeči co ted koupim,lehkej vyběr jsem neměl motorek co jezděj za 3l,vážej 100kg,jezdí 300 a stojej pade je málo noo.takže abych s 2metry na tom nevypadal jak na kolobrndě a měl kardan měl vyběr zuženej značně.no vyhrálo to Bmw takže uvidime jestli bude minimálně stejně dobrej jako muj prvni Advik neli lepši,zatim jsem se svezl 10km a vim že byť papirově +10ps proti starému je opravdu hodně znát.

jouda1
jouda1 napsal 03.05.19 v 21:01

No pokud ti bude souzená tak na tebe počká

KRALIKBMW
KRALIKBMW napsal 03.05.19 v 19:15 10b.

To chci, nic lepšího, než BMW asi není! Jen co prodám Vmaxe, tak se ozvu.

Čadil
Čadil napsal 25.02.19 v 09:32 10b.

pěkná

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.02.19 v 20:46 10b.

Velká gratulace
Sázka na jistotu