Honda VFR 400 (1992)

Aktualizováno 16.12.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

MichalR10
MichalR10 napsal 24.04.19 v 06:21 10b.

Nádhera, jsem zvědavý na výsledek

4c4s4ever
4c4s4ever napsal 10.04.19 v 16:07

Uplnou krasu. Tohle nebo Rvf 400 a jeste ZXR400 jsou nadherny stroje male kubatury. Jednou tohle chci mit v garazi, respektive uz dlouhodobe divam na tyhle stroje prodavane v Anglii. Tyga sety jsou fajn, ale je to spise takove asijske reseni, kdy nemaji penize na supersporty a predelavaji mensi a starsi motorky na soucasne vzhledy.
Ale ty vyfuky od Tygy jsou nadherne a ty zvuky, to je proste orgasmus. Kdyby to slo, tak nejradsi 2x vfr/rvf na vsechno 20bodu, kdyby to slo

kerut
kerut napsal 26.03.19 v 12:23 10b.

Moc hezká Kdybys potřeboval nějaké rady ohledně dílů atd, piš
..s tím excentrem mám též v plánu zabojovat, to je (krom případných úprav motoru) asi poslední místo které jsem ještě neprohnal řádnou rekonstrukcí.. taky mi ho někdo v historii asi domrdal kladivem

Norbik
Norbik napsal 24.03.19 v 18:27

Děkuji všem za vaše komentáře, tento stroj je opravdu úžasný na svůj malý obsah. První Km mám za sebou a opravdu jsem si to užíval. Malinky, lehounký a pánové ten zvuk !!! Mix zvuku 2 válce do V (i když je to 4 válec) se zvukem turba (rozvody motoru) to je nádhera. Hodím sem ještě nějaké fotky konečného produktu :).

bruttopyr
bruttopyr napsal 22.03.19 v 21:54 10b.

Naprosto luxusní stroj snů!!!
Hlavně ho udržuj v tomhle originál stavu!
P.S. Nýtovačku řetězů půjčoval proti vratné záloze týpek z Opavy, co prodává řetězy.
Užívej jízdu i ten krásný véčkový zvuk.

Gahan37
Gahan37 napsal 01.03.19 v 20:07 10b.

Pěkná , NC30 jsem vždy chtěl a nakonec skončil u NC24...
Designových dílu by jsem se nezříkal Tyga dela krásný sestavy a třeba jejich kapoty na okruh jsou dost povedený ...
Ať slouží ...

Dolin
Dolin napsal 01.03.19 v 09:19 10b.

Dycky se rozhodnu pro nějaké japonské železo,..a nakonec dovezu nějakou českou dvojtaktku! Fandím s tímto strojem!

Taliján
Taliján napsal 28.02.19 v 21:26

Mam rad ty otackomery, ktery se musi prehoupnout pres spodni uvrat. takze jedes na 7tis a na otackomeru to vypada, ze to ma kazdouchvili zdechnout a terpve 10tis vypada odhodlane

Taliján
Taliján napsal 24.02.19 v 18:46 10b.

Tak tuhle krasku jsem vzdycky chtel ale nikdy se mi tak pekny kousek nedostal do blizkosti. Zavidim, at ti VFR dela jenom radost. mas to za paradnich 10b.