Yamaha XTZ 660 Tenere (1997)

Vlastník Michal224
Vloženo 24.2.2019
Aktualizováno 24.2.2019

Motorku jsem si koupil, protože jsem chtěl něco co je dobré jak na silnici, tak i v terénu.

První dojmy - Moje první dojmy byly moc dobré, motorka byla až nečekaně ovladatelná na to že váží 200 kg,měla ovladatelnost jak lehké enduro, dokonce i tlumiče zvládali perfektně pohlcovat díry na polní cestě,a celkově byla hodně pohodlná.

Motorku bych doporučil pro - Motorku si užije jak začátečník,tak zkušenější jezdec.

Doplňky na motorce - blástry, rozšířená řidítka,usb,

Motorku jsem měl asi rok,a bohužel jsem se odklonil od mojí původní myšlenky jezdit s ní po silnici a po polňačkách, po chvíli mě to přestalo bavit, a tak jsem s ní jezdil to co jsem byl zvyklí jezdil na svý předchozí motorce gasgasu ec 300, a vzhledem k tomu že ta motorka k tomu nebyla určená,tak strašně trpěla,ale nebyla sama,trpěl jsem taky protože zvedat tu těžkou motorku bylo lepší než posilovna.Ale byla sranda sledovat údiv lidí když viděli co je možný s takovou motorkou vyjet, jednou se mě dokonce i ptali jestli nemám v plánu jet dakar :D ,no a tak jsem ji radši poslal do světa.