Suzuki DR 350 (1994)

Vlastník Michal224
Vloženo 24.2.2019
Aktualizováno 11.2.2022

Motorku jsem si koupil z toho důvodu,že jsem chtěl nenáročnou motorku,a hlavně aby byla přesně podle mého gusta,to je ale málokterá,a tak jsem se rozhodl koupit tuto suzuku s bez údržbovým motorem,no a zbytek si předělat podle sebe.

Suzuki DR 650 SE: Moc těžká.

První dojmy - První dojmy nebyli nic moc,když jsem přijel k prodejci,motorka nevypadala moc dobře,měla ohlý řidítka, jednou nastartovala a odešla jí baterka, zkušební jízda probíhala v -10 stupních,takže jsem z toho měl tak leda omrzliny, ale nakonec jsem jí koupil.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je dobrá pro začátečníky,ale i zkušený jezdec si s ní dokáže pěkně užít.

Doplňky na motorce - Přední maska a blatník KTM, širší řidítka,blástry,potah sedla blackbird racing,brašna acerbis na zadní blatník,led blinkry

Začal jsem ze předu led blinkry,přední blatník a maska ktm motorku extrémě omladily,byla to sice piplačka to tam dopasovat,ale výsledek je super, dále jsem se rozhodl motorku hodit celou do bílé barvy,a spolu s černým potahem sedla už nevypadá jako 25 let stará motorka.Motorka ještě není hotová, ještě mám v plánu tam dát bočnice a zadní blatník ze suzuki rmz 450 08,cnc stupačky,asv páčky,a digitální tachometr.
Motorku jsem ještě ani pořádně neprojel, zatím jí jen stále uprvaju k obrazu svému,ale myslím že bude v terénu perfektní, a hlavně pneu mitas xt754,a c25,je v terénu nepřekonatelné.

Barney
Barney napsal 31.03.19 v 20:50 10b.

Zlatý stroj, ať dělá jen radost