Yamaha XT 600 E (1999)

Vlastník kzezula
Vloženo 24.2.2019
Aktualizováno 17.11.2020

Parádní motorka jak do terénu tak i na silnici.

Yamaha XT 660 R: Chtěl jsem spíš klasiku s karburátorem a u XT600 se mi více líbil vzhled klasického endura.

První dojmy - Motorka mi hned padla do ruky. Oproti předchozí XT125R úplně něco jiného. Ještě na ni bude spousta práce, ale s tím jsem ji kupoval. Po dovezení, jsem vyměnil přední tlumiče za tlumiče značky showa s úpravou tuhosti a udělal repas.

Doplňky na motorce - Padáky
Blástry acerbis
Brzdové páčky M-Style
Tlumiče Showa s úpravou tuhosti
LED blinkry Oxford
Polepy
K & N vzduchový filtr

Motorku mám teprve půl roku a mám najeto kolem 1500 kilometrů takže se s ní pořád ještě seznamuji. Motorka má pěkný zátah a jízda na ni je opravdu zábava. Mám v plánu nějaké ty úpravy ale všechno chce čas. Přes zimu bych na ni chtěl blástry, jiné blinkry (menší oproti originálu), padáky a možná i motardová kola. Do terénu se s motorkou dá, ale je dost těžká na nějaké větší výjezdy. Takže preferuji spíše silnici.

Motorku mám přes rok, ale bohužel na ni nemám tolik času co bych chtěl. Přes zimu jsem vyměnil originální blástry za Acerbis, přidal padáky a vyměnil blinkry za ledkové Oxfordy. Najel jsem za sezonu něco okolo 2500km, takže bída. Snad to příští sezonu bude lepší

jirkouš
jirkouš napsal 17.11.20 v 21:52 10b.

Moc pekna, jen jsem nikdy nepochopil proc v roce 99 Yamaha pouziva plecovy chromovy rafky. Honda v r.83 uz ma hlinik, ale je hezka

zeke11
zeke11 napsal 24.02.19 v 11:43 10b.

Pěkná, tak ať dělá jen radost...