AJP PR7 (2019)

Vlastník erbe
Vloženo 23.2.2019
Aktualizováno 25.10.2021

Vloženo: 26.03.2019, Uskutečněno: 26.03.2019, Stav tachometru: 1500 km, Zhlédnuto: 17x

Výmena oleja v 980km. Ošetrené všetky dostupné konektory silikónovým mazivom. Výmena žiaroviek za Phillips RacingVision H7 s vyššou svietivosťou. Výmena žiaroviek je dosť komplikovaná záležitosť. Je nutné zložiť plexi, celý modul ktorý obsahuje svetlá rozskrutkovať a až potom sú prístupné žiarovky.
Ďalej uprataná elektroinštalácia páskami.

Prvých 150-200km sa výrazne vyhladilo radenie, ktoré bolo z počiatku pomerne hrubé. Aktuálne už bez problémov a pripomienok. Tlmiče už tiež fungujú výborne. V stupačkách motorka funguje neuveriteľne. Motor je veľmi príjemný. Kuriózne viac je ucukaný v sede v meste ako v stupačkách. Nerozumiem tomu ale v stupačkách mám menší problém.

V súčastnosti evidujem už len jeden problém - spojková páčka. Tá je pre niekoho kto má aspoň normálne rozmery prstov. Ja mám krátke babské prsty a nedokážem ju naštelovať aby som vedel radiť 1 prstom a zároveň bola rýchlosť naplno vyspojkovaná. Limituje ma to mimo asfalt.

Prišli tašky Xcountry.pl

• Losting 2021

Alebo aj Balkan TET trip 2021. 1.6 - 28.7. 14500km Maďarsko, Chorvátsko, Bosna, Čierna Hora, Albánsko, Grécko, Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko, Slovensko. Západom na juh komplet TET + odbočky. V GR už príliš teplo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 24.10.2021
    Uskutečněno: 24.10.2021
  • Motorka predaná

Motorka po necelých 3 rokoch a cca 63000km predaná. Snáď bude novému majiteľovi robiť radosť.

Typ: Prodej
    Vloženo: 24.10.2021
    Uskutečněno: 20.10.2021
  • upgrade na PR7.1

Práce na PR7 sa nejak nazbierali. Ale po návrate z Magadanu konečne v tip-top stave ready na cestu hocikam... Robilo sa: - voltmeter - už neviem koľkáta iterácia ale konečne dobre viditeľný za každých podmienok - no

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.05.2021