Honda XL 600V Transalp (1999)

Vlastník odsidaho
Vloženo 21.2.2019
Aktualizováno 25.2.2020

Motorka koupena od Boro78 (Kladno) - Super domluva a celkové jednání ;)

První dojmy - Honda XL 600 V Transalp , tento rok je v plánu Rumunsko takže jsem začal shánět něco klidnějšího oproti DR ,je to 2valec takže už nejsou takové vibrace a má hlavně startér :D

Honda XL 600 V Transalp , tento rok je v plánu Rumunsko takže jsem začal shánět něco klidnějšího oproti DR ,je to 2valec takže už nejsou takové vibrace a má hlavně startér :D je to celkem mohutná motorka což bude v těžkém terénu asi problém ale lesní cesty má v malíčku ;) V nejbližší době dostane kompletní servis aby mě někde nenechala ve štychu a můžem spolu jet plašit medvědy do Rumunska :D 24.3 nové drapáky ,výměna oleje a filtrů ,vzduchac ,brzdovka ,desky,nový olej do vidlí ,seřízení ventilů ,pretesneni motoru a výměna spojky . Teď už jenom vyřešit kapotu a můžem vyrazit ;)13.-21.5 návštěva Rumunska ,hlavně české vesničky v Banátu .Transalp jenom hltal km a několikrát dokonce zachraňoval i pegaso :D Za celou dobu jediný problém a to ztráta jednoho neutaženého šroubu z plastu :D 12.8 vyřešená nová kapota a připravená na další výlet ;) v plánu je Polsko ,Slovensko , omrknout Ukrajinské hranice a do Maďarska k Balatonu 20.9 výměna pneu a řetězovky + gufera a olej v přední vidlici ať je ve 100% kondici ;)

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 28.02.19 v 07:20 6b.

motorku mas zaradenu ako Transalp 650, tak si to oprav :)

Boro78
Boro78 napsal 21.02.19 v 21:43 10b.

Nech slouží k radosti

karlos-transalp
karlos-transalp napsal 21.02.19 v 18:17 10b.