Harley Davidson FLHE 1340 Heritage custom (1996)

Vlastník Křesťan
Vloženo 20.2.2019
Aktualizováno 13.12.2020

Vloženo: 23.11.2019, Uskutečněno: 18.05.2019, Zhlédnuto: 14x

Nikdy tam neplánuji být ale vždy tam nakonec jsem. Je to asi proto, že to mám "přes kopec" že tam bývá parádní muzika a že na americký motorce můžete zadarmo dovnitř. Teda pokud se vy a váš stroj dokážete tvářit dost "americky" Můžete se s trochou drzosti dostat na sraz amerik i na japonský motorce Já tam byl před rokem na kámošovo Driftru ala Indian. Letos jsem si na nic hrát nemusel. Potkal jsem po Plzni pár Buicků a Cdilaců zavolal kamarádovi a ten mi potvrdil, že akce se koná a on už tam se svým korábem je. Tak jsem dorazil také. Bylo na co koukat. Když jsem večer řekl, že jedu domů přečíst dětem pohádku, brali to známí jako výmluvu. Ale po pohádce jsem byl zase zpět a když děti usnuli dorazila i manželka na Dragstáru. A protože se Tvářila dost "americky" mohli jsme si spolu poslechnout vystoupení jejích milovaných Slepdash.

Marty--Mortimer (16) napsal 24.11.2019 v 18:54

• Končím s HD vracím se k Yamaze

Po dvou letech v sedle amerického parníku jsem dospěl do bodu, kdy bylo potřeba se rozhodnout jak dál. Buď mašinu odstrojit a udělat z ní ošuntělého Bobbera (s tím jsem jí vlastně kupoval) a nebo jí prostě prodat. Varian

Typ: Prodej
    Vloženo: 12.12.2020
    Uskutečněno: 05.09.2020
  • Bláznivý víkend

Tak jsme si udělali víkend sami pro sebe. Na večer jsme přijeli do Štěpánovic u Klatov kde hrála CODA ROCK. Pár známých již bylo namístě, nálada přátelská s místními chasníky až rodinná. Spali jsme mezi stroji u potůčku

Vloženo: 21.08.2020
    Uskutečněno: 26.06.2020
  • Kafíčko v Radnicích

Měli jsme volno, bez dětí tak jsme vytáhli stroje a vyjeli jsme přes Chrást a Břasy do Radnic. Tam jsme se chvíli motali na náměstí než jsme na podruhé zaparkovali. To už jsme byli středem pozornosti. V cukrárně s výborn

Vloženo: 29.08.2020
    Uskutečněno: 02.06.2020