renocar_unor

Honda VFR 800X Crossrunner (2012)

Vlastník marin35
Vloženo 19.2.2019
Aktualizováno 22.1.2021

z hondy VFR 800 interceptor se mi nechtělo daleko,tak jsem zvolil stejnou platformu hondu 800x crossrunner s VT časováním.A musím říct spokojenost veliká,takový hybryd cesťáku a obludy

První dojmy - do 6500ot. mazel a pak trhač .V zatáčkách jistá a příjemná,bere hezky od spodu.Vt časování snad není ani potřeba komentovat,od 6500ot/min. je to raketa,zpracování strohé a kvalitní ,cena myslím si je velmi příjemná,na to kolik parády se s ní dá užít.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil už vyježděnejsim

Doplňky na motorce - vyhřívané gripy,padací rám,kufry hepco becker 3krát,chrániče rukou,gps,přídavná světla,zvýšené plexi puig,USB konektor

papuče vel.17 je velmi dobrý výběr a s kombinací pirelli scorpion trail 1-2 na kterých je obluda testovaná výrobcem ,mají opravdu své opodstatnění , i na vrstevnici jsem zkoušel a kupodivu její váha není překážkou.motorku doporučuji na kratší a svižnější po pracovní projížďky, ale i mnohadenní dovolenky,určitě není do většího terénu. Dosti vhodná na hraní ,díky VT a vyvážení celé motorky.posed velmi příjemný a i po celodením sezení na hatátitle nebolí zadek.

Quasar
Quasar napsal 15.12.21 v 01:36 10b.

Snowflake_Gray
Snowflake_Gray napsal 25.05.20 v 13:26 10b.

matopp69
matopp69 napsal 19.04.19 v 14:57 10b.

Taky jsem nad ni zvazoval. Urcite dobry vyber. Nech slouzi.

speroure
speroure napsal 19.02.19 v 18:26 10b.

Super Crossrunner! Přeji mnoho hezkých km!

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 19.02.19 v 12:38 10b.