Harley Davidson FXFBS Softail Fat Bob 114 (2018)

Vlastník Budash
Vloženo 19.2.2019
Aktualizováno 19.2.2019

Vzhled se absolutně liší od dnešních Harleys, nemá kulate přední světlo, vzhled působí agresivně.

Motorka koupena od FIRMA:Harley-Davidson Praha - Klasik Mot - Harley Davidison Praha Na Šalamounce

Harley Davidson FLSB SPORT GLIDE: Rozhodl jsem se díky vzhledu, a Sport Glide je více cestovní

První dojmy - Takovej zátah jsem teda nečeka, je to silnější 114. Vibrace od motoru jsou minimální, zvuk s laděnými koncovkami je nepopsatelný.

Motorku bych doporučil pro - Těžko říct, řekl bych pro všechny nižší než 185 cm ale vyšší než 155 cm.

Doplňky na motorce - Zadní nosič s opěrkou, druhý zadní nosič bez opěrky, kožená brašna na levý bok, laděné výfuky od S&S, přední plexi, vše odnímatelné

Průměrná spotřeba - 4.64 l/100km

Brzdy - 2 kotouče vepředu, odvádí skvělý výkon
Motor - silná 114 s obrovským krouťákem a spotřebou jen 5 litrů? ANO
Jízda - nastavitelné zadní pérování, 1-5, na českých silnicích 1ka úplně super, se spolujezdcem dávám 3, aby i batůžek měl pohodlí
Ovladatelnost - je kratší než dosavadní HD, dobře se s nim manipuluje, těžiště má hodně dole, krasně jde do zatáček
Pro spolujezdce budu ještě objednávat pohodlnější sedlo na delší trasy
Dokoupil jsem brašnu na bok, a tašku na zadní nosič, která je dost prostorná
Servis a poruchy zatím žádné
Terén, díky pérování není problém přejet po hrbolatější silnici, ve městě se neztratí, už jen ten zvuk mezi domy jak se rozlejhá je bomba!

Bikovec
Bikovec napsal 30.12.19 v 18:37 10b.

Krasavice Gratuluji