Yamaha XV 1600 WildStar (2004)

Vlastník Mektys
Vloženo 17.2.2019
Aktualizováno 17.2.2019

Nádherná klasika, perfektní provedení a srdcovka.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - Perfektní přístup, rychlá komunikace. Ve všem vyšli vstříc.

Suzuki C1500 Intruder: Chtěl jsem řemen a Wild má pro oko hezčí motor a lépe ho tady na fóru hodnotíte.

První dojmy - Bohužel jsem na ní seděl pouze při nakládce, ale už jenom ten pocit, jak pod sebou poskakují ta kladiva je neuvěřitelný. Má příjemné laďáky Silvertail, takže zvuk je z toho nádherný, hluboký. Jakmile se svezu, určitě sdělím své první dojmy. Pořád jen zvažuji, zda nechat plego nebo ne. Asi půjde dolů a nasadím ho až v důchodu:-)

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo se do ni zamiluje. Podle mě pro někoho, kdo má dost fofru kolem a chce klid.

Doplňky na motorce - Opěrka spolujezdce, pevné kožené brašny, homologované laďáky Silvertail.

Vzduchem chlazený, nádherný a podle uživatelů nesmrtelný motor. Kombinace s řemenem je prostě klasika. Výborné a moc příjemné sezení. Nejsem moc fanoušek různých cvočků, takže jsem rád, že jsou na motorce decentní originál brašny a opěrka. Čekám jen, až se svezu. Jízdu nemohu zatím hodnotit, při volbě jsem hodně vycházel z recenzí zde na fóru a od majitelů.

martinslidak
martinslidak napsal 03.03.19 v 08:02 10b.

perfektní stroj

NEIP
NEIP napsal 24.02.19 v 19:57 10b.

Famozní leštěnka,ať dělá jenom radost

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 20.02.19 v 19:14 10b.

hezký kousek. Od Tasse mám taky mašinu. Vše ok až na to že na fa něco a do ruky taky něco jiného viď ( je nás víc neboj ). Jinak přeji hodně šťastných kilometrů a ať se daří .

MARTINKA2002
MARTINKA2002 napsal 17.02.19 v 19:29 10b.

moc pěkná. Jasných 10 bodů.

Čadil
Čadil napsal 17.02.19 v 18:24 10b.