Kawasaki KLE 500 (2003)

Vloženo 17.2.2019
Aktualizováno 14.9.2019

Testovací jízdy + rozleštění laku

Vloženo: 09.06.2019, Uskutečněno: 08.06.2019, Zhlédnuto: 23x

Vyměnil jsem špatný O kroužek, takže chladící systém už nekape. Včera jsem ještě rozleštil nádrž a podsedlové plasty, abych sjednotil vzhled, jelikož nové kapoty a poškrábaný zbytek vypadal fakt blbě. A když už to bylo rozleštěný, hnedka jsem to zavoskoval. No a taky jsem se podíval na svíce, vypadá to bohatě, ale jízdy byly jen krátké (testovací) do 10 km, takže z toho nelze moc soudit. Nicméně už by si zasloužily vyměnit. Je to na pořadu dne

• Destičky

Věděl jsem, že zadní destičky jsou už na hraně. No vlastně už byly za hranou :-$ Dnes vyměněno, a hned alespoň trochu zajeto. Odpoledne jsem šoupnul 130km výlet a už to trochu i brzdí :-DD

Typ: Údržba
    Vloženo: 14.09.2019
    Uskutečněno: 14.09.2019
  • Cesta z práce trochu jinak

Aneb proč jsem pořídil to, co jsem pořídil :-) Včera jsme si s kolegou z práce vyrazili vyvětrat hlavy. Příjemné se spojilo s užitečným, rovnou jsme to vzali do motoobchodu, kde jsem vyměnil destičky. Já blbec si objedna

Vloženo: 12.09.2019
    Uskutečněno: 12.09.2019
  • Cesta z práce

Tak jsem si dnes vyrazil menší zajížďkou z práce domů. Ze 40 km bylo nakonec 60, protože uzavírka. Ok, to by mi nevadilo, kdyby bylo světlo. Měl jsem to naplánované krásně, se západem Slunce doma. Hmm, uzavírka, moje ned

Vloženo: 28.08.2019
    Uskutečněno: 28.08.2019