renocar_unor

Harley Davidson FLHTCU Electra Glide Ultra Classic (2007)

Vlastník BlackChopper
Vloženo 15.2.2019
Aktualizováno 21.3.2019

Harley-Davidson flhtcuse2 Screamin` Eagle Elactra Glide Ultra Classic CVO neni pro mě jen motorka. Je to splnění životního snu. Navíc tahle mašina má i duši a i když není největší, nejsilnější a nejrychlejší... Tahle motorka je přesně to, co jsem hledal

Motorka koupena od Sváťa

Honda VTX 1800: důvod neuveden
Yamaha XV 1700 Road Star: důvod neuveden
Yamaha XV 1900 Midnight Star: důvod neuveden
Kawasaki VN 2000 Classic: důvod neuveden
Triumph Rocket III Classic: důvod neuveden

První dojmy - Harley je na rozdíl od Japonců takovej jakejsi humpoláckej, ale o tom to je. Motorka je těžká, má nízko těžiště, perfektně drží na silnici. Všechno co tam je, má smysl (kapotáž, přihrádky, kryty nohou, radio&CD přehrávač, vyhřejvání zadnice, kufry, ...) Chvíli jsem si zvykal na tlačítka blinkrů, ale nakonec v pohodě. Motorce nemám nic co bych vytkul :-)

Doplňky na motorce - Screamin` Eagle CVO edice, motor Screamin` Eagle 110 ci, výfuk Supertrap, speciální lak, ručně malovaná lebka na kapotě, chromovaná kola, chromované budíky palubky, vyhřívané rukojeti, vyhřívané sedačky, interkom, radio s CD přehrávačem a spousta úložného prostoru

Jsem stastnej, ze se mi podarilo poridit si velkou masinu, Harleye a navic k tomu jeste v limitovane edici s vyssim obsahem Krasnej kousek. Recenze je zbytecna, pac to se neda popsat, to se musi zazit. Takze zdar a hlavne kolama dolu

Čokl
Čokl napsal 21.03.19 v 17:42

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 07.03.19 v 18:45 10b.

ale moto je za 10.

LuckyLoser
LuckyLoser napsal 17.02.19 v 21:11 9b.

Měl jsi se svést na Goldwingu, než jsi koupil HD. Teď se jim jen budeš koukat na zadní lampy.

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 17.02.19 v 18:49

Nová doba!!!Harlej na půjčku... To musí být krásný pocit,asi jako půjčka na Vánoce.

Sabo7
Sabo7 napsal 17.02.19 v 17:52 10b.