Suzuki GSX 750 F (1999)

Vlastník rstrmensky
Vloženo 7.2.2019
Aktualizováno 14.7.2020

Lepšie ako žena: neodvráva, splní čo mi vidí na očiach a a zakaždým ma poteší

První dojmy - Po zakupení max. radosť, ale motoricky na tom nebola perfektne. 1. zima a komplet servisná prehliadka a teraz? Momentálne moto ide krásne ako nova z výroby

Vybral som si túto moto, pretože som nemal veľký budget a na svoj ročník vyzerala TOP. Proste sme si padli do oka.

Jazda na nej je super pohodlná, motor po prehliadke krásne pradie ako má na 4valec, tlmiče a riadenie som robil minulú zimu a cítiť veľký rozdiel v ovládateľnosti ako spolupracuje, spotreba je vzhľadom na objem motora a výkon celkom primeraná, jediný servis ak je o moto starané je meniť olej, filtre a mazať retiazku.

Jazdím krátke aj dlhé trasy a ako som už spomínal jazda na nej je pohodlná a teším sa každý deň keď sa na nej môžem previesť.

Čadil
Čadil napsal 07.02.19 v 11:41 10b.

nádhera

rstrmensky
rstrmensky napsal 07.02.19 v 09:17

Ahoj. Ďakujem. Mam ešte kamoša poblízku, ktorý ma tiež Suzuki ale GSX1100F z roku 1993 a predminulý týždeň som mu ju dával dokopy, pretože za tých 8 rokov čo ju má ju nikdy dôkladne neservisoval, iba riešil výmenu oleja a filtrov a teraz ide akoby dostala kopanec Takže ak budeš na Slovensku, rád sa stretnem

Siux10
Siux10 napsal 07.02.19 v 09:03

jinak letos se chystam projet Slovensko,kdyz budes chtit pridej si me do pratel a kdyz budu nekde blizko muzem se setkat a pokecat

Siux10
Siux10 napsal 07.02.19 v 08:58 10b.

Ahoj,mam SUZI GSX750F z roku 1993,nemuzu si na ni stezovat,jezdi bez zavad a i kdyz je to babicka ma stale silu na rozdavaní.Tvoje je novejsi a vypada hezky tak at slouzi jak ma!!!davam palec hore!!!