Yamaha XT 660 Z Tenere (2009)

Vlastník Luko105
Vloženo 1.2.2019
Aktualizováno 1.2.2019

Táto motorka bola mojím snom od kedy som sa začal o ne zaujímať. Avšak čo sa nestalo, stála v garáži skôr ako som dostal vodický preukaz a stala sa mojou prvou cestnou motorkou. Predtým som jazdil len na ostrých endurach.

První dojmy - Motorka mi prvými dojmami pripomínala ľahké ostré enduro s vynikajúcou ovládateľnosťou. Avšak je dosť vysoká pre menších pilotov, ale časom si človek zvykne.

Motorku bych doporučil pro - Pre každého kto sa chce túlať krajinou.

Doplňky na motorce - Padacie rámy Givi
Vyhrievané rukovete oxford
Bastre Barkbusters
Penový vzduchový filter
Vrchný plastový kufor Givi
Bočné plastové kufre Givi
Prídavné LED svetlá
Ladený výfuk Creptus

Motorku som kúpil v roku 2016 s 53 000 km. Dnes 1.2. 2019 má už 80 000 km a musím povedať že je to výborný stroj. Veľmi sa mi páči jej univerzálnosť, neni problém kdesi prebehnúť krížom nejakou poľnou cestou ale ani ponaháňať nejaký ten naháč. Naviac na dlhých prejazdoch takmer vôbec neunavuje, 400 km prejsť za deň neni problém.

Počas 3 sezón, ktoré som zatiaľ na nej strávil ma nikdy nikde nenechala, a dokázala prejsť naozaj všetko.

Pri kúpe som si povedal že inú motorku nebudem chcieť kým túto nedokážem v zátačke tak nahnúť že škrtnem stúpačku o zem. No a v sezóne 2018 sa mi to podarilo , avšak nad predajom ešte neuvažujem pretože ma stále baví jazdenie na nej a stále mi má čo ponúknuť.

Luko105
Luko105 napsal 04.02.19 v 19:46

Diki už si pochodila so mnou, neraz rozmýšľam nad tým že ostré enduro by bolo vhodnejšie na na tie cesty ktorými chodíme

-Jandys-
-Jandys- napsal 02.02.19 v 14:47 10b.

Super mašina pro vše, cestou i mimo ni sama si najde směr pěkný vzhled