Honda NT 700V Deauville (2007)

Vlastník Massakra
Vloženo 30.1.2019
Aktualizováno 30.1.2019

Moje 3 Jednostopé vozidlo které jsem si pořídil.

První dojmy - Pěkný vzhled , obrovská , parádní jízda.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky i pro zkušené jezdce kteří nepotřebují lítat jak šílenci.

Doplňky na motorce - Kryt pod motor * Kryt chladiče * Přídavná světla * Prodloužení předního blatníku * Deflektory větru * Hlavní kufr * Upravené sedlo * Omotávky řidítek * Bagster Tank Cover * Rádio * Chránič víčka nádrže * USB nabíječka + voltmetr * Navigace

Tento stroj jsem si vybíral podle moha přečtených recenzí. A opravdu jsem vybral dobře jede náramně krásná ovladatelnost , štít pěkně chrání proti větru.
Brzy model z ( ABS ) jsou také na vysoké úrovni brzdný účinek je dostatečný.
Spotřeba je krásna 4,2l na 100 km , úložného prostoru je dosti ( když máte přikoupené širší originální víka kufrů ) a hlavní kufr. Jediná věc jak mnozí psaly v recenzích že chybí 6 stupeň převodu ano , mohl tam bít ale , dá se i bez něj. Cestovat se samozřejmě dá je to přeci cestovní motocykl. Podle mích zkušeností ( každý člověk je jinak stavěn )
je ideální cestovní dojezd do 500.km ( v kuse ) pak začíná bolet celé tělo. Zadek * třísla * za krkem. Jet se dá i vetší porce kilometrů moje maximum na jeden zátah byla cesta ze Lvova až domů 1.025 km za 12:28 hodin ( samozřejmě z pauzami na jídlo a odpočinek ). Najel jsem na NTV 44.044 km a neměl jsem žádnou závadu jen servisní intervaly výměny provozních kapalin a pneu. Bezporuchová spolehlivá moto. Pár doplňku které jsem instaloval víš.

Koupena - 25.7.2017
Prodána - 25.11.2018

speroure
speroure napsal 30.01.19 v 22:35 10b.

Pěkný cesťák!