bmw_stratos_kveten

KTM 690 Enduro R (2016)

Vlastník Didivlk
Vloženo 30.1.2019
Aktualizováno 5.4.2019

Po těžkém mastodontovi byl čas na změnu a proto jsem se rozhodl pro tuhle krásku, se kterou budu moct na cestách zažít ještě víc svobody.

První dojmy - Lehká, ovladatelná, zábavná a jede neskutečně! Ten jednoválec má opravdu obrovský zátah a hrozně se těším až si s ní budu moct užít Mongolsko a další země. Motorka má neustálou tendenci stavět se na zadní. Maximální spokojenost!

Motorku bych doporučil pro - V téhle přestavbě bych řekl, že je motorka nejhodnější pro dálkové a extrémní cestování.

Doplňky na motorce - Kompletní úprava od Rally Raidu - přídavné nádrže, Akrapovič, atd.

Po cestě do Mongolska na velkém a těžkém BMW jsem se rozhodl pro něco lehčího a obratnějšího, abych na další cestě mohl objevovat zapadlá místa, podívat se do pouště a nemuset míst strach z toho, že kdykoliv když sjedu z cesty tak někde zapadnu. Motor je krásně čitelný s úžasnou odezvou na plyn. Zatím jsem na ni ujel cca 600 km a jsem maximálně spokojený. Delší dálniční přesuny asi nebudou pro tuhle motorku to pravé ořechové , ale vím že mi to v terénu pak všechno vrátí :) Navíc motorka se dá krásně přestavět a neustále upravovat pro moje potřeby.

Petr11372
Petr11372 napsal 09.05.19 v 16:36

Tento kus je boží.

wil
wil napsal 20.02.19 v 21:53 10b.

Nádherný stroj na cestování. Mimo asfalt to bude o dost větší zábava než s GS. Užij si jí a šťastnou cestu. Nezapomeň přidat víc fotek:)

Feio
Feio napsal 06.02.19 v 21:05 10b.