Aprilia RSV4 R (2009)

Vlastník Takheshi_Haka
Vloženo 26.1.2019
Aktualizováno 26.1.2019

Výstižně? Je to zlo... Nechápu že něco dokáže takhle zrychlovat, brzdit, řvát, zatáčet, hltat benzín a plivat oheň

Yamaha YZF-R6: Nesmyslná cena za modely 2008+
Ducati 1098: Desmo

První dojmy - Design, komponenty, zvuk, exkluzivita. Mám k ní obrovský respekt, popravdě ji jen tak lechtám :) a baví mě to, moc. Motorka funguje neskutečně. Pocitově lehoučká a změna směru je otázka zlomku vteřiny, dá se krásně řídit jen přenášením váhy.

Motorku bych doporučil pro - Nějakou tu zkušenost to už chce. Já asi nejsem úplně ten, kdo by měl mluvit o zkušenostech, ale chovám k motorce obrovský respekt. Cítím, že jezdit na litrovým sportu je hodně velká zodpovědnost. Ta motorka chce 110% vaší pozornosti a koncentrace.

Doplňky na motorce - Kompletní systém Akrapovič, závodní stupačky, karbonové kryty rámu a kyvky, CNC páčky, R&G padací protektory

Už od jejího představení jsem věděl, že ji budu jednou mít. Nečekal jsem ale, že to přijde tak rychle. Podařilo se mi našetřit nějaký ten groš, udělat státnice a už se pro kočičku jelo do Prahy :)

Mám zatím cca 500km, protože sezóna byla dost zkrácená čekáním na řidičák, takže moc není co hodnotit...

Každopádně první dojmy:

1. Jede to úplně nesmyslně, tam není co popisovat

2. Brzdy a podvozek top - motorka jako celek funguje pocitově o dost líp něž nebožka RS125

3. Ten Akrapovič je porno ♫

Na začátek sezóny mám v plánu pozkoušet motoškoly ( Okruháři, Kamil Holán ..) Potřebuju se do toho zase dostat, pomalu :)

Matheo_
Matheo_ napsal 30.05.19 v 20:41 10b.

Pred par dny jsem po 150 km okrsek jel vratit masinu do garaze a pak jsem zameril pred sebou v dali nejakou podezrele uzkou prdel. Tak jsem si to pres mesto protahl, abych ji dojel... RSV... Malicka, ale zadni guma nikoho nenecha na pochybach ze to je delo. Sice jsem vypadal jako nejaky uchyl a zapomnel pozdravit kolegu, ale sjizdel jsem ji od koncovky po svetla. Nadherna masina. Mam uz trosku cukani jit do neceho vetsiho a pokud tuto sezonu ziskam dostatecnou sebejistotu, tak se asi budu rozhodovat mezi RC8 R a timto.

Brukev
Brukev napsal 27.01.19 v 13:42 10b.

Tak dneska je to tu samá super strojovna a tak to ma být... a ty se pořádně drž řiditek

Taliján
Taliján napsal 27.01.19 v 10:41 10b.

Skvělá a hlavně s dobrým rodokmenem z italie. Může te těšit, že stále vyhrává srovnání superbiků a to se účastní i mnohem novější stroje z Japonska. Máš to za 10b.

FZR600R
FZR600R napsal 27.01.19 v 06:27 10b.

Krásná. Přejeme hodně šťastných motokilometrů...