KTM EXC 450 Racing (2008)

Vlastník keithh
Vloženo 22.1.2019
Aktualizováno 11.10.2021

Zachovalá motorka pro nové zážitky na moto tak trochu jinak. Motor má výkonu na rozdávání, v jednom válci spí pěknej divočák. Podvozek krásně žehlí. zvuk z origo výfuku moc neprovokuje

Gas Gas EC 450 FSE: horší dostupnost dílů pro konkrétní ročník, jinak mi padla do ruky možná lépe než KTM

První dojmy - Ergonomie jako u pracovního nářadí. Výkon motoru příjemně dávkovatelný bez propadů. velice příjemná hračka . Řazení je citlivý, spojka v porovnání s Gasem tuhá

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že pro kohokoli kdo dosáhne na zem

Doplňky na motorce -

Po enduru pokukuju nějaký pátek. Moje vize je dát dohromady expediční moto na balkánské cesty. Samozřejmě to tato KTM není, ale kamarádi mě ukecali pro začátek něco lehčího. Ano měli na mysli něco "menšího" jako CRF 250 X, ale prostě jich moc není.
Nejlíp se určitě bude cítit na dálnici
Na cestování moc nebude
snadná ovladatelnost
relativně nízká hmotnost
víc než slušný výkon

keithh napsal 17.02.19 v 10:44

tak opravdu je to bludička. Navíc při jízdě ve stupačkách tlumené oslňuje odrazem z kšiltu přilby.

keithh napsal 09.02.19 v 21:47

mám ji teprve necelý měsíc...práce tolik, že jsem ji vytáhnul jen 2x...v noci jsem ještě nikam nejel. Enduro tripy mě čekají až v teplejším čase. Dám vědět jestli je světlo žalostný, nebo dostatečný. Bude rozdíl porovnávat svítivost na suchým asfaltu a v terénu...

Feio
Feio napsal 06.02.19 v 20:23

jak ti to svítí v noci když jedeš někde mimo silnici - spokojenej ..? mě to příjde na mé kačce jako když svítím svíčkou musím nějak pořešit ..

keithh napsal 28.01.19 v 14:04

čoveče myslím, že normální...

Feio
Feio napsal 27.01.19 v 21:25 10b.

Zdravým pěkné pěkné .. Máš tam klasickou žárovku nebo ledko...?