Honda VT 750C Shadow (1985)

Vlastník cudak79
Vloženo 22.1.2019
Aktualizováno 17.9.2019

Sice vzhledově žádná krasavice, ale je to láska na první pohled. Už se těším na teplo.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut

První dojmy - Tak koupena dnes. To je 22.1.2019. Takže opravdu jen krátká vyjížďka okolo komína v - 8 stupních. Ale paráda. Krásně jde za plynem. Posez pro mých 175 cm v pohodě.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodové vyjižďky

Po dlouhé době ježdění na skútru Suzuki Burgman 400 jsem si řekl, že je na čase koupit konečně nějaký stroj se řazením a na pohodové ježdění. A shadowka mi padla do oka. Sice je toto uz babička, ale doufám, že mě nenechá na holičkách. Zatím opravdu jen krátká projížďka okolo komína. Opravdu v -8 to moc nejde. Jde krásně za plynem, přede jako koťátko a řazení je v celku fajn. Jak najezdim nějaké km určitě něco připíšu.

9.4.2019 - najeto cca 2000 km. Musím zatím jen chválit. Jede krásně. Pro mě zatím ideální. Přemýšlím akorát o předkopech, abych mohl natáhnout nohy. Motor se chová kultivovaně, sem tam zazlobi řazení, ale je potřeba říct že je to již přeci jen starší stroj. Ve dvou je to sice.trošku nepohodlné na delší trasy, ale dá se to zvládnout. Manželka chce stejně jezdit pak sama na svojí ???.

Tomi06
Tomi06 napsal 29.01.19 v 19:58 10b.

Paráda

martin.skarda
martin.skarda napsal 29.01.19 v 14:02 10b.

Sifi
Sifi napsal 24.01.19 v 19:13 10b.

Honda Shadow je poctivej kus železa, dobrej kup

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 22.01.19 v 19:59 10b.

stará dobrá strojovna ,tak ať dělá jenom radost.