KTM 990 Adventure / S (2009)

Vlastník arny15
Vloženo 20.1.2019
Aktualizováno 20.1.2019

Ďábel na kolech na které musí člověk přemýšlet co může a nesmí dělat. Prostě nepodceňovat své schopnosti.

Motorka koupena od moto

První dojmy - První dojmy z jízdy byli perfektní není to moje první moto. Jízdní vlastnosti pro moje potěšení a hlavně řádění je to stroj na svém místě. Moto mi po první jízdě padla hned do ruky.

Motorku bych doporučil pro - KTM je vhodné pro milovníky dobrodružství

Doplňky na motorce - Kufr, ochranný rám

Zkušenosti s motorkou nějaké mám ale člověk se má stále co učit. Jízdní vlastnosti pro moji jízdu jsou parádní, pro cestování a nějaký ten terén KTM jako dělaná. Nejsem znalec ale myslí že KTM se nejlépe cítí v terénu ale i silnice nejsou pro ni špatné tak že volím oboje. Co se týče údržby tak je to náročnější o proti předešlé moto ale je to jen o chuti se něčemu novému přiučit.

musak1978
musak1978 napsal 21.01.19 v 08:44 10b.

Krásná motorka která je opravdu i do terénu a může na ni jet i takové střevo jako já.Svezl jsem se na Rku takovej střední terén sice opatrně páč moto bylo půjčené a bez pádu motorka se dá při malé kryzovce udržet oproti předraženejm bramborám na kterých i zkušení jezdci obaleni blátem a nadávající slovy blástr a pačka v prdeli to zas bude peněz se nedostali bez pádu ani do půl tratě.Nic proti BMW ale co se týká terénu tak KTM je prostě KTM.