Honda NC 750X (2014)

Vlastník NORMAS1
Vloženo 20.1.2019
Aktualizováno 11.6.2021

Lehká,dobře ovladatelná motorka.

První dojmy - Při první zkušební jízdě jsme si hned padly do oka.Jde pěkně za plynem,v zatáčkách sedí jak si představuji.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná jak pro začátečníky,tak i pro zkušenější motorkáře.

Doplňky na motorce - Vyhřívané gripy Oxford,GPS navigace,zásuvka v úložném prostoru,rozšíření bočního stojanu,boční kufry GIVI,centrální stojan,prodloužení předního blatníku,páčky rutan,laděný výfuk SC Projekt

Po té co si manželka udělala papíry na motku jsem usoudil že už Varana neptřebuji,protože byl opravdu těžký,ale měl jsem ho rád.Rozmýšlel jsem se co si místo něj pořídím a pokukoval jsem po novém NC 750X,ale v té době jsem se ještě zhlédnul v Crossunneru VRF800X.Bohužel jsme si nesedly a po roce šel pryč.Na nové NC už jsem neměl finance,tak jsem si pořídil starší r.v 2014
První dojmy byly super,jen jsem litoval že jsem nekoupil hned.Spousta motorkářů říká že to není motorka,ale z toho si nic nedělám.Já jsem spokojený a na ježdění s manželkou která má CB500F to v pohodě stačí.
Jediné mínus jsou asi brzdy,které jsou slabší,ale zvykl jsem si.Jo a ještě sedlo,to půjde pryč,nebo ho nechám přešít.
Plus pro mě je úložný prostor místo nádrže,můžu si tam dát foťák a nemusím pokaždé slézat z motorky abych ho vylovil ze zadního kufru.
Jinak zatím pěkné poježdění.

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 10.05.20 v 23:17 10b.

super mašina, ať dobře slouží

Samíc
Samíc napsal 14.03.19 v 17:33 10b.

spike-cz
spike-cz napsal 20.01.19 v 16:00 10b.