Kawasaki KLE 500 (1995)

Vlastník techno-tom
Vloženo 19.1.2019
Aktualizováno 21.4.2019

koupil jsem si ji na vanoce k jezisku ujel jsem nani teprv cca 10 km udelal mensi servis a uz jse tesim na lepsi pocasi pak napisu vic

Cagiva Canyon 600: slabsi jednovalec

První dojmy - jelikoz jsem predtim jezdil prevazne na strojich znacky jawa tak prvni dojmy jsou uzasne poradna motorka se kterou jse nemusim bat nikam jet polni cesty lesni cesty silnice atd...

Motorku bych doporučil pro - zacatecniky ale i klidne pro pokrocile jezdce na rovinkach proti silnejsim verzim pomalejsi ale v zatackach to hrave dohani

Doplňky na motorce - po predchozim majiteli jsou davane jine gripy pekne sedi do ruky a zpevnene ochrany rukou

tuto motorku jsem zakupil jelikoz jse mi moc nechce jezdit na veteranech co mam a zbytecne je nicit dle meho nazoru veteran je na krasne pocai a ne nato si ho nevazit a hned ho znicit nekde na poli bo v lese
jinak bohuzel na teto motorce mam najeto jen cca 10 km jelikoz jsem si ho koupil pod stromecek a je potreba udelat nejaky servis at bezny nebo neco vic ale uz jse tesim na pekne pocasi a poradne to vyzkousim pak napisu recenzi

tak vymenena baterie svicky brzdy vse vypadlo ok pak rojizdka a cca po trech km konec vypnul motor a zustal jsem na krajnici skvely koukam uplne shorel regulator dobijeni sehnal vymenil a z podsedlovky ho dal dopredu na ram pak dalsi projizdka a zatim vse ok rele dobiji (nehori ) ted uz jen stk prihlaseni a pekne pocasi :P

techno-tom
techno-tom napsal 22.01.19 v 21:18

nn ten stator uz vymenil puvodni majitel ja jsem ted vymenil baterku brzdy olej filtry a pak jse jen uvidi jak motorka bude fungovat popripadne bude dalsi servis ale budu doufat ze bude spise vice km nez oprav

bolux
bolux napsal 22.01.19 v 11:10

taky jsem na ní psal, to sem si myslel že to budou magnety, docela zavádějící informace :D a jakej rotor jsi dával ?

techno-tom
techno-tom napsal 21.01.19 v 20:46

jjj toje ta co uz dobyji pan ji jiz prodal ale jeste nesmazal inzerat jinak pricina byla ve statoru rozlitane magnety klasicky problem

bolux
bolux napsal 21.01.19 v 09:35 8b.

to je ta co nedobíjí?