Suzuki VS 800 Intruder (1993)

Vlastník nasrat123
Vloženo 18.1.2019
Aktualizováno 18.1.2019

Je to naše červené kráska. S přítelkyní jsme si ji oba moc oblíbili .

První dojmy - První jízda... no byl to takové malé orgasmus. Přesto že jsem ji kupovali a byla ještě celkem zima, tak jsem po příjezdu domů byl spocené jak ve 40 stupňovým vedru. Nadchla mě :-)

Doplňky na motorce - Vysoký řidítka, vysoká opěrka zad, předkopy, brašny. Nic neobvyklýho

Výběr byl asi prvotně vzhled. Moc se mi líbila jak byla upravená od originálu. Vyšší řidítka, vysoká opěrka pro spolujezdce, překopy. Možná nejvíc kombinace červené a chromu . A hlavně pohon kola- kardan.
Začal jsem zjišťovat u kamarádů, co měli více zkušeností a výhody vodou chlazeného motoru, zmíněného kardanu, který je skoro bez údržby a spoustu maličkostí se mi začala víc líbit. A tak jsme se pro ni vydali, s přítelkyní. Motorky moc nemusela, ale pro ni to byla taky "láska" na první pohled.
Jízda na "červené krásce" byla super i pro ni. Bohužel je pro ni trochu rám trochu tužší. No víte jak to je s ženskýma? Většina potřebují něco šíleně měkkýho na sezení.
V létě 2018 jsem na ni si užil dovolenou na Slovinsku kolem jezera Bled a cestu zpět přes Rakouské Alpy. Vše super. Krásný zážitek.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 22.01.19 v 20:03 10b.

jo láska je láska s tím nic nenaděláš. Tak hodně šťastných kilometrů a spokojenosti jak to e tak tvé přítelkyni.

žižala.
žižala. napsal 19.01.19 v 14:36 10b.

Supr stroj.