Honda XL 1000V Varadero (2000)

Vlastník loscadlos
Vloženo 18.1.2019
Aktualizováno 18.1.2019

Jedna z mála opravdu velkých motorek pro velký kluky, za solidní peníz

První dojmy - Jakmile jsem si poprvé osedlal Varana, bylo jasné že nám to spolu vydrží dlouho, je pravdou, že je tak trochu Macík, ale celkem rychle jsem si na něj zvyknul, problém byl zpočátku s rovnováhou v malé rychlosti, ale chce to jezdi, a je to cajk !

Motorku bych doporučil pro - Všem klukům co se jako já, když jsme byli malí hodně počůrávali, a tudíž jsme trochu vyrostli, a není nic blbějšího když si velkej kluk koupí malou motorku, a sedí na tom jak vosa na bombónu. Pro toho kdo nechce utratit ranec za BMW GS 1200, a nebo strávit s nějakým Italem čas v servisu, a chce kvalitu, za solidní peníz.

Doplňky na motorce -

Co říci k jízdě ?...no určitě je to neskutečně pohodlná motorka se skvělým podvozkem, a brzdama, ať už člověk jezdí po Evropě nebo kolem komína, motor má skvělej zátah na bránu, a myslím že co se týká výkonu plně dostačující, i když někdy hladovější, ale to si myslím že nemá u motorky smysl řešit. Jinak do terénu to motorka určitě není, maximálně polní cesta, navíc na našich krásnejch silnicích si člověk kolikrát užije jako málokdo na Dakaru

Čadil
Čadil napsal 21.01.19 v 13:45 10b.

krasavec

JPechy
JPechy napsal 18.01.19 v 14:56 10b.

krásnej stroj jasnejch 10
kde máš současnej?