Honda NC 750X (2018)

Vlastník hercooles
Vloženo 17.1.2019
Aktualizováno 14.10.2019

Lehká, ovladatelná, úsporná. Byla jedna z favoritů a nejvíce se líbila. Koupena včetně vybavení.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany)

Suzuki DL 650 V-Strom: Výhodná koupě.
Kawasaki Versys 650: Recenze NCček a spotřeba

První dojmy - Okamžitě mi padla do ruky, ač menší obsah, dá je pohodlně cestovat. První jízda při 3°C 82 km. Spotřeba jak uvádí výrobce, velmi nízká.

Motorka byla koupena jako již jetá. RV 2018, najeto 13 tis km. Hned po posledním autorizovaném servisu. Čili hned můžu jezdit. Chtěl jsem modrou barvu, ale bílá je taky super. Líbí se moji ženě a tímto bych jí chtěl poděkovat, že mne při výběru i koupi podpořila. Koupeno se 3 kufry Givi. Jinak nic...
Jako doplňky jsem hned dodal kryt chladiče a vyrobil kryt zadního tlumiče. Následovali kryty rukou, nástavec na plexi a boční světla, která svítí jako obrys - andělské oči a při zapnutí dálkového ho podpoří.
Od koupě do dnešního dne ujeto 32000 km. Ve 24 000 km, olej, nová zadní guma Metzeler Roadtec a řetězová sada. Ve 30000 přišla na řadu přední guma, stejná jako zadní. Dobře drží na vodě i v zatáčkách. Vzhledem k operaci ramene po nezaviněné nehodě jsem letos už zazimoval. Na jaře mne čeká dodělat výhřev heftů a hlavně seřídit motor.
Jinak spotřeba je skutečně kolem 3.5 na sto v závislosti na rychlosti. Protože se občas utrhnu, tak i tak jsem na 3.5. Čili při rychlosti do 90 se dá jet pod 3.5.
Jezdím sám, 120 kilo živé váhy při 178 cm. Protože jsem za těch pár měsíců zvládl fakt porci km, nemám důvod měnit. Vše funguje jak má.

Tondast
Tondast napsal 04.11.19 v 21:16 10b.

Samíc
Samíc napsal 20.01.19 v 19:39 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 17.01.19 v 13:00 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 17.01.19 v 12:07

Mimochodem... Jestli se nepletu, tak je to přesně stá registrace NC éčka

Pupi04
Pupi04 napsal 17.01.19 v 12:04 10b.

Blahopřeji k volbě a k Hondě, pohodové kilometry kolama dolu 💯