BMW S 1000 XR (2017)

Vlastník Nien
Vloženo 16.1.2019
Aktualizováno 12.11.2021

Motorka pro rychlé cestování. Můžete jí vzít na okruh nebo nacvakat kufry a vyrazit do Alp.

BMW R 1200 GS: Asi se k ní časem vrátím ale teď chci ještě něco agresivnějšího.

První dojmy - Do 6 tis. otáček poklidná společnice na dlouhé cesty. Poloha za řídítky je velmi dobrá. Jakmile se přesunete do druhého pásma otáček, už to chce mít v hlavě srovnané. Superbike se nezapře. Výška jezdce 195cm.

Motorku bych doporučil pro - Pro chlapy co zjistí, že na GSo je ještě čas. Pro lidi co mají rádi rychlost. Pro motorkáře, kteří to mají v hlavě srovnané a mají už něco najeto.

Doplňky na motorce - Výfuk Akrapovič, nástavce pro zvýšení řídítek, napojení navigace TomTom rider.
Dokoupeno, originál tankvak, originál boční kufry. Rozšíření bočního stojánku. CNC kryt na motor. Rozšíření zrcátek SW motech. (konečně v nich něco vidím)
BMW navigátor 6, Padáky motoru SW motech. Tank bag sport Wunderlich.

Po třech letech provozu 2019 - 2021 zůstává spokojenost s motorkou na dostatečné úrovni, abych nepokukoval po jiné.
Původní popis jak je motorka skvěle poskládaná od použitého motoru až po geometrii se rozepisovat už nemá smysl, jelikož to není novinka.
Pokud ale hledáte univerzální motorku převážně na asfalt. Určitě byste si ji měli vyzkoušet. Okruh i dovolenou v Alpách zvládá skvěle.

Animals21
Animals21 napsal 18.05.23 v 09:35 10b.

Měl jsem chvíli půjčeno, jedete to luxusně, je to pohodlný, vypadá to super, no co chtít víc

DominikF
DominikF napsal 17.01.23 v 10:03 10b.

V žádné jiné barvě, než téhle HP, tak nevynikne vyjímečnost tohoto stroje. Jak sji spokojen s Navi 6. Já mám verzi 5 a tak mě zajímá, jestli pokukovat po novější má smysl nebo je to zbytečný. Díky a hodně štastných km. Dominik.

CB1000R
CB1000R napsal 08.11.19 v 15:21 10b.

Tahle barevná kombinace je moc hezká. Stejně jako celá motorka

Nien
Nien napsal 23.01.19 v 17:37

Pánové díky za pozitivní ohlasy.

Brukev
Brukev napsal 23.01.19 v 15:01 10b.

Tohle je krásná barevná kombinace ... super stroj.