Yamaha PW 50 (2010)

Vlastník MalejCaky
Vloženo 16.1.2019
Aktualizováno 16.1.2019

Další kus do flotily. Zatím chvíli jezdíme, pak spadneme a pak už nás to nebaví. Ta uvidíme letošní rok.

První dojmy - NA to, že je to stará vrána, tak to chytá, jezdí, čoudí. Zatím jezdíme na olejovou nádržku zvlášť a čistý benzím s trochou ricinku. Ale chtěl bych to předelat na směs. Ale nevím jak. Tak kdyby už to někdo dělal, uvítám návod.

Sem fakt nevím, co napsat. A junior ještě psát neumí. Tak, abych splnil požadavky administrátora, tak se zeptám na pár otázek okolo ježdění prcků. Tak třeba doporučení, kde se dá okolo V. Meziříčí jezdit, jestli jste na trati s prckem na motorce, jestli je to jenom baví, nebo ho musíte nějak nutit (myslím v pozitivním smyslu) A kde se jezdí závody? Ale hlavně, jak poznám, že už na ty závody můžeme, aby nepřekážel. A pak samozřejmě, co všechno si berete na závody sebou. A nesmím zapomenout na to, jak zdraví - od povinných prohlídek, až po případné zranění a předcházení jim. V září nám bude 6. Předem díky

PSanec
PSanec napsal 16.01.19 v 18:24 10b.

Ahoj,super motorka pro malé prcky.Synové na PW 50 taky začinali, na památku jsem si nechal PW 80.Teď již jezdíme HONDY XR 650 Přeji tvému malému jezdci jen super km, nezapomeň na výstroj,ta musí být mnohem lepší dražší než motorka,vyplatí se.