Moto Guzzi Breva 750 (2003)

Vlastník pavel83
Vloženo 15.1.2019
Aktualizováno 15.1.2019

Motorka co má své kouzlo, dvouvál, který dokáže rozvybrovat celou motorku, ale je to příjemné chvění.

První dojmy - Koupil jsem jí v žalostném stavu za pár korun, bylo to něco jiného než co jsem dosud znal, takový mix mezi naháčem a chopperem co se týče projevu motoru a hlučnosti, po letech strávených v sedlech endur prostě něco nového neokoukaného.

Asi pomatení smyslů, či obrovský absťák mě dohnal ke koupi brevy.

Bylo to v době, kdy jsem za moto nechtěl dát moc peněz, ale bez moto jsem žít nechtěl.

Našel jsem si jednu z vedlejšího města, byla lehce padlá, chtěl jsem si jí dát do kupy, asi mi jí bylo líto, tak jsem koupil moto se špatným startérem, nefunkčním počítadlem km a pár dalšími víceméně kosmetickými vadami.

Vlastnosti moto, člověk se na ní i při mé výšce hezky poskládá, tak nějak vpluje do sedla, motor příjemně vibruje, nic co by bylo na závadu, spíš dává najevo svojí surovost. Motor má sice hezký zátah od spodu, ale celkem rychle mu pak dochází dech, takže je to spíše motorka pro kochací jezdce, Podvozek je takový rozevlátý oproti TDM dosti nepřesný, ale abych nehanil, tak je pravda, že velkou část na tom měli staré pneu, které by si zasloužily vyměnit. Co vynikalo byl zvukový projev, ten zvuk byl nádherný, i když pro spousty lidí včetně mých sousedů možná až příliš hlučný.

Než přišlo na nějaké opravy, tak byla moto prodána a já se vrátil zpět do sedla "endura"

Motorka určitě špatná není, má krásný design, ten motor má své charisma, ale úplně mě za srdce nechytla, ale byl jsem rád, že jsem si jí vyzkoušel.

pkKun
pkKun napsal 02.04.19 v 21:10 10b.

škoda žes neskusil 12tku

Wallaby
Wallaby napsal 17.02.19 v 23:23 9b.

spike-cz
spike-cz napsal 16.01.19 v 19:53 10b.

Gratuluju, byla to dobrá volba...

Milan1963
Milan1963 napsal 15.01.19 v 20:15 10b.