BMW F 650 (1997)

Vlastník Munaki
Vloženo 12.1.2019
Aktualizováno 11.2.2019

Je úžasná, sedla mi hned při prvním posazení. Skvělý posed, při jízdě lehká a snadno ovladatelná.

Honda CB 500: Nebyla až tak pro mě, i když jsem na ní jezdila v moto-škole, byla na ní zvyklá, mým snem bylo cestovní enduro.
Benelli TRK 502: Skvěle vybavená motorka, ale né pro ženu. Vysnila jsem si jí, ale když jsem na ní sedla, byla strašně těžká.

První dojmy - Když jsem jí viděla poprvé na živo, říkám si zase velká a určitě těžká. Když jsem dostala možnost se na ní projet, zjistila jsem že i když vypadá těžce, je snadná a dobře ovladatelná. Ten 1 km co jsem na ní ujela, mě přesvědčil že to je ta pravá pro mě. A bylo rozhodnuto. Bylo to jak prdel na hrnec :-D.

Motorku bych doporučil pro - Doporučila bych jí začátečníkům, ženám a všem kteří touží po pohodlném cestování ať do práce či na dlouhé cesty, buď samotní nebo ze spolujezdcem. Posed je pohodlný a po delší jízdě není člověk rozlámaný.

Doplňky na motorce - Co jsem si oblíbila jsou vyhřívané řídítka, které oceňuji v chladném počasí. Je to hned o něčem jiném, jak je teplo na ruce. Výbava motorky je také velký kufr, který určitě ocením při cestování. BMWčko, nemá moc úložného prostoru. Pod sedačku se s bídou vleze lékárnička.

Tahle motorka mě při hledání té mé vysněné zaujala. Splňovala mé požadavky na vysoký a rovný posed a i mé omezení ve výběru motorky do 35kW. Vyhledala jsem si i nějaké informace o F650. Spousta kladných recenzí majitelů a i majitelek mě přesvědčilo že tuhle chci. Byla vhodná i pro začátečníky.

Na Lückovi, jak jsem ho pojmenovala po minulém majitel, jsem zatím najela cca 300 km. Mám ho zatím od 11/2018, tak pokud je počasí snažím se vyjet. Bohužel žádné velké akce. Jen tak okolo komína. Už se však nemůžu dočkat až se počasí umoudří a začne být hezky na parádní výlety, které už si pomalu plánuji . Co jsem zatím najela, jsem spokojena. Jak už jsem, zmínila, velice dobře se ovládá , sedí dobře. A však ještě se s ní musím více sblížit, pomalu se učím její reakce spojky/plyn a celkové chování na cestách.

HonziVFR
HonziVFR napsal 01.07.19 v 20:41 10b.

ladzik
ladzik napsal 24.06.19 v 23:46 6b.

Tory
Tory napsal 12.03.19 v 18:52 6b.

Vybrala jsi dobře . . Užij si jí . . .

VlastiMatty
VlastiMatty napsal 27.01.19 v 08:59 1b.

Skvělá volba! Gratuluji!!!

Jirka175
Jirka175 napsal 12.01.19 v 22:43 10b.

Ať slouží !!!