Yamaha XV 1700 Road Star (2005)

Vlastník Koudy75
Vloženo 12.1.2019
Aktualizováno 21.7.2019

Velká silná motorka s nejhezčím motorem.

Motorka koupena od fizická osoba

Honda VTX 1800: Dal jsem přednost vzduchem chlazenému motoru.

První dojmy - První dojmy potvrdily mé dobré rozhodnutí vybrat si tento stroj. Trochu jsem se bál, že když je těžší než Drag Star, že bude hůře ovladatelný, ale opak je pravdou. Chtěl jsem vzduchem chlazený dvouválec s karburátorem, který bude mít větší odpych i ve dvou a to je přesně Road Star. Nevýhodou je pouze to, že těchto motorek moc v ČR není a hůře se shání náhradní díly.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji každému, komu se líbí tento styl.

Dříve jsem jezdil na Yamaha Drag Star 1100. Byla to na začátek dobrá volba, ale po roce ježdění mi připadala taková těžkopádná. Proto jsem na ježdění sháněl něco svižnějšího ale se zachováním stejného stylu velkého cruiseru. Vybíral jsem mezi Hondou VTX 1800 a Yamahou Road Star 1700 (ještě jsem zvažoval také Yamaha Wild Star 1600). Nejdříve jsem se ale svezl na Road Staru a bylo rozhodnuto. Do zatáček se mi ovládá mnohem lépe a snadněji, asi je to nižším těžištěm a slabší zadní pneumatikou. A při výjezdu ze zatáčky a po rovině je strašně znát vyšší výkon, kdy se zrychlení s Drag Starem nedá vůbec porovnat. Motorku jsem si koupil až po sezóně, takže jsem toho zatím moc nepojezdil ale už teď vidím, že na téhle motorce nebude žádný problém jezdit delší trasy, zdá se mi velice pohodlná. I batůžek si pochvaluje pohodlnější posezení.

žižala.
žižala. napsal 13.01.19 v 15:33 10b.

Parádní strojovna.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 13.01.19 v 14:16 10b.

hezký kousek , tak hodně šťastných kilometrů v nové sezóně .

Čadil
Čadil napsal 12.01.19 v 15:11

moc hezká

Čadil
Čadil napsal 12.01.19 v 15:11 10b.

moc hezká

Babicka33
Babicka33 napsal 12.01.19 v 14:39 10b.

rozhodně dobrá volba. Mohu jen potvrdit.