renocar_unor

Suzuki DL 1000 V-Strom (2018)

Vlastník Pluhy_
Vloženo 12.1.2019
Aktualizováno 14.4.2022

Velká, pohodlná, jede jak vlak..

Motorka koupena od FIRMA:Global Moto (Hradec Králové) - Dodání trvalo nějakých 6 týdnů.

První dojmy - I když jsem přesedlával z malého n-kového bandita, tak první dojmy byly jako bysme se se stromkem znali odjakživa. Posez je jak v křesílku, za plexi je jak za oknem, kvalty cvakaly jak namazaný máslem...nejvíc jsem si říkal "nesmíš s tím někde plesknout o zem". 25km dlouhá cesta se nějak natáhla na 90km a dlouho mi neslejzal úsměv z tváře.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil všem co mají spíš silniční ambice, ale o nějakou tu polňačku se taky nechtějí ochudit.

Doplňky na motorce - Moto mám ve verzi Adventure, takže tam jsou už navěšené kufry od Motechu, kryty rukou, 'klín' pod motor a centrální stojan.
Klín jsem vyměnil za kryt od Marseluse, doplnil jsem rám od Motechu, krytku přívěry a brzdovky, rozšíření stojánku.

Na Strom padla volba hlavně proto, že jsem chtěl klídek. Váhal jsem mezi silnějším naháčem nebo něčím víc do cestovna. Nakonec vyhrál rozum a namísto GSXS1000 jsem naštěstí vybral Stromka.

S motorkou jsem na podzim stihl aspoň první garanačku, takže nás ještě hodně km čeká. Nicméně při zajíždění jsem vůbec neměl dojem, že by mi nějak výrazně chyběly otáčky, kterým by se motor ze začátku asi neměl moc dlouhodobě vystavovat (v podstatě jenom předjíždění jsem prováděl jemněji). Motoru není co vytknout - krásně hladký a lineární průběh (u bandita mě trochu mrzelo, že se něco začínalo dít až nad 8 tisíc otáček), dvouvál si mě získal.
Brzdy jsou od začátku famózní, ABS je hukot, při kterým se rozbuší srdíčko očekáváním co bude dál.
Na silnici je motorka super vyladěná, mimo silnici je to u mě spíš o pilotovi (nemám s tím zkušenosti, tam se seznamuju). Hlavní domébou jsou delší cesty - už se těším na delší výlet (400+ km), kratší zvládáme bez problému.

horak.r72
horak.r72 napsal 08.04.19 v 19:53 10b.

Móóóc pěkný. Ať to jezdí... . R.

speroure
speroure napsal 12.01.19 v 23:40 10b.

Krásný stroj! Přeji mnoho km v sedle!!

Strycek_Fido
Strycek_Fido napsal 12.01.19 v 21:06 10b.

To je taky dost, že jsi si aktualizoval mašinu
Tak jak ji bude letos chutnat Transilvanie?

31081
31081 napsal 12.01.19 v 18:45 10b.

zeke11
zeke11 napsal 12.01.19 v 09:10 10b.

Moc pěkná a neprávem opomíjená mašina...