Moto Guzzi Griso 1100 (2006)

Vlastník FK3
Vloženo 9.1.2019
Aktualizováno 6.7.2019

Na svoje roky byla hodně zachovalá a charisma z ní cáká. Prostě jakej bike, takovej pán A teď vážně. Chtěl jsem bike, co není dokonalej, žije si svým životem a jako bonus potěší i oko. Požadavek byl vzduchem chlazenej dvouval.

Motorka koupena od FIRMA:Reviti - Guzziny (Břevnov (Praha 6

Harley Davidson XR 1200: důvod neuveden
Ducati Monster 1200S: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy-super! Konečně je v garáži a dlouhé zimní večery dostávají nový smysl. No manželka s prckem ji asi budou nenávidět, ale při troše dobré vůle se dá zvládat oboje :-) Byť je moto v dobrém stavu, těšil jsem se jak malej, až se jí budu moc podívat hloub pod plasty. Takže klasika, oleje, filtry, svíčky...Pěkně si pohrát s každým demontovaným šroubkem (přecijen jezdila v itálii a trošku se to podepsalo). No prostě pohodovej relax...

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kterejm nesedí dnešní moderní prťavý stroje a chtěj moto řídit sami (bez asistentů).

Doplňky na motorce - Zatím jen výměna spotřebáku

Jak jsem již psal. Ve výběru bylo více strojů. Řídil jsem se stavem moto a tloušťkou peněženky. Svezl jsem se jen krátce a vlastnosti mám načtené z internetů a shlédnuté z youtubů. Takže tady se rozepisovat nebudu, protože zatím nemůžu objektivně hodnotit. Snad jen, ta motorka má obrovský koule a vzhledem k rv mi přijde hodně nadčasová. Nicméně k mé veliké spokojenosti se nekoná žádný ABS, kontrola trakce, čidla nafouknutých pneu, automatickej podvozek, klimatizace, ASR, ESP, EURO 15 a podobný pí...viny... Nemám rád, když mi do toho bajk kecá (u auta jsem si už bohužel zvykl).

Martin1042
Martin1042 napsal 23.03.19 v 21:22 10b.

Paráda Přeji spoustu šťastných kilometrů Nádhernej lauf

pkKun
pkKun napsal 26.02.19 v 21:41 10b.

Italka jak má být, syrová a krásná, plná budoucích výzev a zážitků

Wallaby
Wallaby napsal 17.02.19 v 23:24 9b.

sedlson
sedlson napsal 16.01.19 v 21:01 10b.

Pro mě jedna z nejcharizmatičtějších sériových moto... jo a každý normální chlap má rád kozzy!

spike-cz
spike-cz napsal 16.01.19 v 19:52 10b.

Super, gratulace!