Suzuki Boulevard S83 (2005)

Vlastník pepan12
Vloženo 8.1.2019
Aktualizováno 4.2.2019

Tuto motorku jsem měl v hledáčku už nějaký rok. Trvalo mi než jsem se rozhodl pro konkrétní stroj. Nelituji.

První dojmy - Při první jízdě se přiznám jsem si nebyl moc jistý, přeci jenom měla trochu jiné jízdní vlastnosti než moje současná motka Virago 750. Ovšem člověk je přeci jenom tvor učenlivý takže po pár kilometrech bylo vše OK.

Motorku bych doporučil pro - Tuto motorku bych doporučil zkušenějším motorkářům, kteří už mají něco najeto. Určitě ne začátečníkům.

Doplňky na motorce - Vyšší řidítka, boční brašny, předkopy, přídavné olejové chladiče, zadní nosič, rampa přídavných světel.

O jiné motorce jsem ani neuvažoval. Motoricky mě hodně nadchla, super zátah už od spodu. Ovládatelnost motorky po ujetí několika kilometrů OK. Pro spolujezdce ale i pro mě, jelikož mám vyrobené sedlo na zakázku je nadmíru pohodlné a nebolí nás z něj zadek ani na delší vzdálenosti. Co se týče cestování, tak v pohodě. S přítelkyní jezdíme každý rok do Alp, a věřte že najezdíme hodně kiláků. Přeci jenom jednu výtku bych měl a to k zadním tlumičům. Při jedné vyjížďce se vytrhl zadní tlumič ze závitu oka tlumiče a bylo po pohodě, Vše je opraveno, vyměněno ze 100% zárukou.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 04.02.19 v 14:37 10b.

Moc hezký stroj.

Milan1963
Milan1963 napsal 08.01.19 v 18:13 10b.

Vypadá dobře !