renocar_unor

BMW R 1150 GS (2000)

Vlastník Ventarola
Vloženo 8.1.2019
Aktualizováno 8.1.2019

Pohodlná, spolehlivá, bezpečná, užitečná, krásná.

První dojmy - První dojem - na volnoběh vibrace do stran, to ten boxer. Po rozjezdu báječný pocit, vibrace byla pryč. Oproti původní motorce se mi zvedla moje cestovní rychlost od 10 až 15 km (to je ta rychlost, která je vám na cestování příjemná a kterou jezdíte nejčastěji).

Motorku bych doporučil pro - Pro mě!!!

Doplňky na motorce - padáky motoru, kryt předního světla, boční kufry, horní kufr

Věděl jsem, že BMW je spolehlivý stroj s dlouhou životností, a vzhledem ke své výšce jsem potřeboval větší stroj kvůli pohodlí při jízdě.
Podvozek má BMW opravdu vychytaný, motocykl se velmi dobře ovládá. Brzdy jsou spolehlivé a ABS je k nezaplacení. Při jízdě lze brzdit motorem, který to bez problémů zvládá, a není nutné sahat vždy na brzdu, stačí uvolnit plyn, a to dokonce i z kopce, což je výhodné v horách. Spotřeba je těsně nad 5 litry na 100 km, a to i při naložené motorce nebo jízdě ve dvou. Originál plastové kufry stačí pro jednoho, pro dva je lépe si pořídit hliníkové kufry, kam se vejde víc. Stačí pravidelně měnit náplně (motor, brzdy, kardan) a motorka je bezúdržbová. Podle mých zkušeností je motorce nejlépe na silnici, zvládá i lehký terén, ale při hmotnosti 250 kg bez náplní je na terén trochu těžká a tak se raději držím silnic. Ve městě si poradí, ale není to na velké kličkování mezi auty vzhledem k její šířce.
Spolujezdec i řidič mají pohodlí a stroj se dobře hodí na dlouhé cesty.

Jakub-SPZ
Jakub-SPZ napsal 12.01.19 v 11:02 9b.

Pěkná 1150 Ať slouží

Destroyer
Destroyer napsal 11.01.19 v 22:33 9b.

je to motorka na nezaplatenie. Akurát tieto stariny potrebujú riadnu porciu údržby, ako všetky stariny.

ninet
ninet napsal 11.01.19 v 16:52 7b.

Palec nahoru a třeba se potkáme v Rumunsku