Kawasaki Versys 1000 (2018)

Vlastník Jenik78CZ
Vloženo 7.1.2019
Aktualizováno 1.7.2022

Krásná, zelená, čtyřválcová radost. Moje první motorka a těším se na hltání kilometrů...

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Hloubětín (Praha 9))

První dojmy - Skvěle padne, široké pohodlné sedlo (i pro batůžek pohodlné cestování), krásný zvuk a dobrá výbava. Výborně ovladatelná a je radost na ní jezdit. Také provedení je nádherné a motorka se obecně líbí.

Doplňky na motorce - Padací protektory, přídavná světla, kufry, vyhřívané rukojeti, navigace.

Průměrná spotřeba - 7.27 l/100km

Pro mně první motorka, tak ani tak nemám možnost srovnání s dalšími stroji, jsem zatím bez zkušeností, ale rád je sem postupně dopíšu.
Výběr motky probíhal poměrně dlouho, Versys nakonec vyhrál - pro krásný design, ovladatelnost, dobrou výbavu a doporučení od motorkářů. Po první obhlídce a vyzkoušení už nebylo cesty zpět a motorka byla zanedlouho doma.
Po cca 1500km dodávám velkou spokojenost s výběrem - velká radost z cestování i blbnutí, potvrzuji dobrou ovladatelnost, hravost a sametový chod pružného motoru.
Spotřeba zatím cca 5,3-5,5l/100km.
Moje žena si spolujízdu chválí - pohodlný posez je i pro baťůžek. Vítr je díky plexi (vytaženému až do horní pozice) malý a neobtěžuje.
Zkrátka - na blbnutí, ale hlavně na cestování je to dobrá a pohodlná motorka.

jiřus69
jiřus69 napsal 09.04.19 v 15:12 10b.

Loni jsem v K2Moto testoval - skvělý zážitek. Dobrá volba pro cestování, hlavně ve dvou.

Dědek11
Dědek11 napsal 08.01.19 v 18:24 10b.

Dobrá volba .Napoprvé a hned trefa do černého.Teda do zelené.

findejs1310
findejs1310 napsal 08.01.19 v 12:41

Krasavica .Přeju pohodičku na cestách

Jenik78CZ
Jenik78CZ napsal 07.01.19 v 22:11

Neskutečně! Ale ze začátku stejně jen kolem komína, časem si snad troufnu víc 😁

Brukev
Brukev napsal 07.01.19 v 20:05 10b.

Slušnå prvnī motorka ... to se asi těšiš na jaro ?