AJP PR5 250 Enduro (2016)

Vlastník JKLM
Vloženo 3.1.2019
Aktualizováno 4.1.2019

Byla se mnou jen chvíli, ale budu na ni dlouho vzpomínat!

Motorka koupena od FIRMA:Street Moto (Plzeň 1-Bolevec) - Maximální spokojenost!

První dojmy - Na naučení v terénu (zvlášť pro skoropanice/skorodůchodce) neznám nic lepšího!

Lehká, dostatečně výkonná, krouťák odspodu, jednička i dvojka dostatečně silná i pro plynulé rozjezdy v jakémkoliv terénu.
Zvládá i skoky, jízdu po zadním, je obratná na místě, lehká na zvednutí, prakticky bezúdržbová (žádné motohodiny, při mém nájezdu vyměnit olej 1-2x za rok, občas propláchnout vzduchový filtr...

Mohla i na silnici a do města, ale na delší přejezdy za pořádným terénem je vozík nebo dodávka nutnost. Tím se ale nijak neliší od jiných krosek a endur této kategorie a váhy.

R.I.P.!

JKLM
JKLM napsal 29.01.19 v 18:50

Brzy se rozepíšu víc, už jsem vyměnil Chtěl jsem si vyzkoušet, o co jsem v mládí přišel (samá silnice a snahy o kolínko, pak cestování) a aspoň trochu dohnat to, co díky tomu neumím. A s lehčí a slabší se učí líp, to je stará pravda, na to je AJP 250 fakt bomba!!! Ale na zbytek života, na důchod? Trochu moc divoch, trochu moc vysoké sedlo, trochu moc kostitřas na asfaltu (nic z toho nejsou vady, jen zaměření). Teď jsem se trochu vrátil na půl cesty mezi tyhle dva světy - méně Off Road, více univerzálnosti (už nebudu muset na delší přesuny za terénem řešit vozík či dodávku, už půjde leccos nabalit nejen na záda atd. Čili endurko pro starší a pokročilé, čili jakože retro, čili scrambler Můžeš hádat nebo si počkat

125Marek
125Marek napsal 16.01.19 v 19:48 10b.

Ať to lítá

bruttopyr
bruttopyr napsal 06.01.19 v 12:52 10b.

Já jsem si říkal, že si nějaký student udělal radost s endurem... a podle fotky to je bývalý student!
Pročpak jsi ji prodal? Vypadalo to, že jste si rozuměli.