Moto Guzzi Sport 1200 (2007)

Vlastník Gabruch
Vloženo 2.1.2019
Aktualizováno 1.4.2022

Je to fakt kus železnej motorky.

První dojmy - Prvé dojmy trošku rozpačité, je velká a ťažká ale zase pohodlná. Zadná brzda kúše, motor silu má ale nie až tak moc ako som čakal, má taký dízlový prejav ale je viac ako vhodné spomaliť, takže zatiaľ spokojnosť.

Motorku bych doporučil pro - 18 ročného chalana na nej určite nestretnete :-)

Doplňky na motorce - Výfuk Lafranconi - to robí neskutočný rambajz

Moto Guzzi sa mi páčili, je to kus histórie na kolesách. Vačšina bežných smrtelníkov tú značku ani nepozná. Sportka má síce v názve sport ale ono to moc na sportovanie nie je. Tá hmota tam proste je, na svižné povozenie to bohate stačí a hlavne je pohodlnejšia a to som hľadal. Oproti Ducati je toto motorka pre deduška. V Moto Guzzi majú úplne inak nastavený pojem sport. Ešte som na nej spravil asi 3000 km, tak uvidím ako sa s ňou bude žiť.

Tak a stalo sa čo by som nikdy nečakal že sa môže stať, po požiari v garážovom dome kde som motorku garážoval sa celá budova zrútila a o všetko čo som tam mal som prišiel. Motorka, oblečenie, prilby, náradie, kolesá na auto všetko je v prdeli.
Neveril som vlastným očiam keď som sa prišiel ráno pozrieť na budovu garážového domu.

michalgran
michalgran napsal 19.01.21 v 10:47 10b.

Vela stastnych km s partiou zelam..

mis_001
mis_001 napsal 05.02.19 v 19:59 10b.

Ať Ti slouží! Taky musím souhlasit s tím, že tahle motorka má ke sportu asi tak blízko, jako parní lokomotiva . Ale musím říct, že mě osobně to fakt nevadí!

kuzmič
kuzmič napsal 13.01.19 v 01:19 10b.

Moto Guzzi jede...!!!

matino
matino napsal 09.01.19 v 15:35 10b.

Cakal som kedy sa tu objavi :) u mna uz len stala v garazi, som rad ze robi radost. nech ti to jazdi

Taliján
Taliján napsal 02.01.19 v 22:57 10b.

pekny kus mechaniky a nepravem opomijeny model, moc casto tuhle Guzzi neni videt a to je skoda.
S tim sport mas pravdu. vlastnim hondu cb550 Supersport, ale od supersportu to ma fakt daleko