Aprilia RS 250 (2002)

Vlastník th2o
Vloženo 30.12.2018
Aktualizováno 5.11.2023

Je to dvoutaktní střela pro určitou skupinu lidí,kteří milují vůni spálené směsi oleje a benzínu,a vědí co tento motocykl od nich žádá a taky jim to pak i patřičně vrací. Italská temperamentní milenka s japonským srdcem. Prostě nádhera.

První dojmy - První můj start této krásky proběhl asi ve 23.15,poté co mi ji přivezli ke stolu v restauračním zařízení,které se během chvilky zaplnilo voňavým modravým kouřem.Super překvápko.Oproti dvacce jedovatá brzda,ale to je v pořádku. Krásně vede stopu v náklonu.První jízda byla za dost studeného počasí,ale cítil jsem se velice pohodově.

Aprilia RS 250 byl můj další sen. Naskytla se příležitost z Itálie,bylo to teď,nebo nikdy.Tak jsem do toho šel a udělal jsem dobře. Ovladatelnost je výborná,motocykl je lehký a podvozek přesný. Sedlo pro spolujezdce jsem ani nemontoval,nechci,je to sportovní motocykl,tak to bude bez spolujezdce. Úložný prostor je kupodivu na sporta docela velký. Spotřebu neřeším,jezdím pro zábavu,ne na spotřebu,ale když se za ní vezme,tak papat umí. Náhradní díly jsou bohudík ještě k sehnání. Cestování nee,zábava anoo.

rsjawkar
rsjawkar napsal 25.06.22 v 14:32

Th2o, díky za komentář, naprosto souhlasím. Budu se asi opakovat. Díky sběratelům ceny 2T SP 250 vyletěly do statisíců. V důsledku tohoto trendu, na ně už nedosáhnou různí kurviči. Zůstanou, nebo se dostanou do rukou fajnšmekrů, což je dobře. Běžný dnešní spotřebitel především řeší ekonomiku provozu a servis, který za něj pokud možno někdo udělá. Pro tyto lidi jsou určeny blbuvzdornější "SUPER"- sportovní 4T motocykly podobného objemu. P. S. Pouze jsem dodnes nepochopil, co je na nich super.

callowsick
callowsick napsal 22.09.21 v 16:01 10b.

jj, gurmánská mašina

yamaharider
yamaharider napsal 14.05.19 v 16:48

Vitej mezi nama...at se ti to rozsype pokud mozno co nejpozdeji preji :D

yamaharider
yamaharider napsal 14.05.19 v 16:48 10b.

rsjawkar
rsjawkar napsal 01.04.19 v 09:30 10b.

Páni, to je ale krasavice ! Kousek pro 2T fajnšmekry. Výborná koupě, gratuluju. Vítej v klubu... Jednoznačně 10 bodů.