Derbi GPR Nude (2005)

Vlastník monomatics
Vloženo 29.12.2018
Aktualizováno 29.12.2018

Po 4 letech odjezděných na skútru jsem se rozhodl pro koupi "opravdové" motorky.

První dojmy - Je to sice jen padesátka, ale zatím jsem naprosto spokojený. Kupoval jsem na konci sezóny, tak mám odjezděný jenom měsíc. Za tu krátkou dobu můžu říct jedno - je to bomba :-)

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji začátečníkům, kteří se chystají někdy v budoucnu na velkou mašinu. Já to zatím v plánu nemám, doufám, že mi tenhle stroj bude na pár sezón stačit.

Zatím nemám moc odjezděno, první celá sezóna je teprve přede mnou.

Co se týká vzhledu, je motorka absolutní pecka a jsem z ní hodně nadšený. Mám odjezděno něco přes měsíc a to jsem se na motorce spíše učil jezdit - řazení po přechodu ze skútru dalo trochu zabrat, ale dá se říct, že jsem si zvykl docela rychle.

Co se týká výkonu, jsem nadmíru spokojený. vážím kolem 110 kg, což pro motorku není žádný problém zvládnout. Zatím dosažená maximálka 105km/h po rovince. Jedině co bych vytknul je absence kontrolky pro neutrál, jako začátečník to Nko ještě hledám.

monomatics
monomatics napsal 14.10.19 v 21:15

Ahoj, to bohuzel nejak extra nemam. Kdyz uz jsem objednaval, tak z Ebaye, tam se toho da najit dost.

Vydriis
Vydriis napsal 19.02.19 v 20:49 7b.

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli neznas nějakou dobrou stránku na nahradni díly, protože na tuhle motorku se to shání poměrně obtížně.