Jawa 250/353 Kývačka (1959)

Vlastník Troňa
Vloženo 28.12.2018
Aktualizováno 26.7.2019

Vloženo: 28.12.2018, Uskutečněno: 28.12.2018, Zhlédnuto: 76x

Koupil jsem bezkontaktní zapalování Vape - ano je to sice jen jednoválec.. ale i tak budu rád když to bude spolehlivě šlapat proto jsem volil Vape. Chci mít prostě motorku na ježdění a ne na výstavu.. Foto zatím jen Vape soustavy - instalovat ho budu až budu mít motor - momentálně je na povrchovce - až příjde začnu skládat..

Díly došli vape namontováno! Elektriku budu zapojovat až jako poslední..

Troňa (0) napsal 28.12.2018 v 17:26

Vubec ne, jen to prostě nění ten origo no! ale i na vete papiry to povolujou.. Já si taky myslím že to je nejlepší uprava na motce co může být

cmiral (6) napsal 28.12.2018 v 17:24

dáš vape a zapomeneš, apropo mám ho i na leštěnkách, ňáký problém?

• Kompletace - skládání

Když jsem zrepasoval veškeré díly, a měl vše připravené mohl jsem konečně skládat. Bohužel bylo venku moc hezké počasí a práce okolo baráku byli přednější. Nemohl jsem se tedy motorce nějaký čas věnovat. Jelikož jsem byl

Vloženo: 17.07.2019
    Uskutečněno: 17.07.2019
  • Změna polarity ampermetru

Jelikož jsem měl v puvodní spínačce rozbitý ampermetr a nový ampermetr stál skoro stejně jako celá bazarová zrepasovaná skřínka, rozhodl jsem se koupit novou celou skřínku. V době kdy jsem ji kupoval jsem však nevěděl že

Vloženo: 23.02.2019
    Uskutečněno: 23.02.2019
  • Oprava tachometru

Původní tachometr byl zaseknutý - poskočily kolečka a nefungovalo tak denní počítání. Ručka byla nějaká zohýbaná a číselník na bokách ošoupaný od světlovodu. První dvě kolečka pro počítání KM byla nějak rozteklá.. nevím

Vloženo: 11.01.2019
    Uskutečněno: 11.01.2019