Jawa 250/353 Kývačka (1959)

Vlastník Troňa
Vloženo 28.12.2018
Aktualizováno 26.7.2019

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• Kompletace - skládání

Když jsem zrepasoval veškeré díly, a měl vše připravené mohl jsem konečně skládat. Bohužel bylo venku moc hezké počasí a práce okolo baráku byli přednější. Nemohl jsem se tedy motorce nějaký čas věnovat. Jelikož jsem byl

Vloženo: 17.07.2019
    Uskutečněno: 17.07.2019
  • Změna polarity ampermetru

Jelikož jsem měl v puvodní spínačce rozbitý ampermetr a nový ampermetr stál skoro stejně jako celá bazarová zrepasovaná skřínka, rozhodl jsem se koupit novou celou skřínku. V době kdy jsem ji kupoval jsem však nevěděl že

Vloženo: 23.02.2019
    Uskutečněno: 23.02.2019
  • Oprava tachometru

Původní tachometr byl zaseknutý - poskočily kolečka a nefungovalo tak denní počítání. Ručka byla nějaká zohýbaná a číselník na bokách ošoupaný od světlovodu. První dvě kolečka pro počítání KM byla nějak rozteklá.. nevím

Vloženo: 11.01.2019
    Uskutečněno: 11.01.2019
  • Vape

Koupil jsem bezkontaktní zapalování Vape - ano je to sice jen jednoválec.. ale i tak budu rád když to bude spolehlivě šlapat proto jsem volil Vape. Chci mít prostě motorku na ježdění a ne na výstavu.. Foto zatím jen Vape

Uskutečněno: 28.12.2018
  • Nádrž

Sice na sobě měla také štětkolak ale chrom vypadal jako puvodní a měl pouze takové drobné tečky.. vyleštit to ale bohužel nelze.. bylo to pod chromem.. jelikož měla nádrž ještě jeden větší důlek a další asi 4 menší a mot

Uskutečněno: 19.12.2018
  • GO Motoru

Oprava motoru - nejdříve rozborka - kontrola veškerých částí, Vyčištění všech dílů. Koupě nových ložisek, labiryntu, gufer, bronzových pouzder pro vedení hřídel převodovky, těsnění, výbrus válce, nová pístní sada, repase

Uskutečněno: 25.11.2018
  • Brzdy, kola, výplet

O vyplétání doma jsem ani moc neuvažoval - nikdy jsem to nedělal a měl jsem strach z házení nebo nedostatečného našponování a dalších problémech při jízdě. Proto jsem hledal na internetu dokud jsem nenašel vhodnou nabídk

Uskutečněno: 01.08.2018
  • Lakování + Linkování

Lakování dílčích částí motocyklu - Dlouho jsem bádal jak to s lakem udělám. Nakonec jsem koupil lakovací pistoly a brzy jsem zjistil že i když jsem to nidky nedělal tak výsledek je více než uspokojivý - Vypadá to vážně s

Uskutečněno: 16.07.2018